PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Олексій Голобуцький
Автор: Олексій Голобуцький

Тупуваті українці: як Задорнов та попса робили “братський народ” із росіян

Російський шоу-бізнес як частина пропагандистської машини працює бездоганно. Вся українська естрада була ототожнена з російською. Оскільки контент був однаковий, українські зірки їздили саме до Росії та заробляли гроші там.

Звичайно, пропаганда через шоу-біз не була основним методом впливу на Україну. Але була його дуже важливою складовою. Більшість громадян не можуть вловити всю суть “русского міра”, ідей Дугіна та іншу специфіку ідеології. Це для інтелектуальної публіки. А для всіх інших – попса, що виявилася доступним та зрозумілим джерелом, з якого люди черпали потрібну Кремлю інформацію.

Ця машина продукує жарти над Україною з елементами приниження. Раніше для багатьох вони були непомітні та непрямі, так би мовити, гарно прикрашенні та завуальовані. Наприклад, як виправити український акцент, що українці трохи тупуваті, такі собі дурники…

Читайте: Падіння Росії: що насправді роблять санкції

Ця проста інформація через жарт вбивалася в голову – українцям, зокрема. Якщо у західній Україні була певна альтернатива, європейські канали чи радіостанції, то східна частина країни цієї альтернативи не мала.

Люди дивилися російське телебачення, тож жили не в українському контексті, а в російському.

Вони безпомилково знали, як виглядає російська міліція, російський військовий, якою є їхня історія. Проте, вони не знали, хто такий український військовий, українська позиція та місце у світі. Фільми та серіали цього не показували.

Покійний Михайло Задорнов, відомий дует Кролики, Ані Лорак, Таїсія Повалій – всі вони є частиною цієї пропаганди. Безкінечні концерти з ранку до вечора, російські програми примітивними методами впливали на населення.

Аби зрозуміти, що ж відбувалось не треба далеко ходити: увімкніть в суботу чи в неділю ввечері деякі українські телеканали і ви все зрозумієте.

Читайте:  Гібридна війна з Польщею почалася – чому вона небезпечніша за російську

Це відголоски того, що раніше відбувалось по всьому телеефіру. Якщо потрібно було затулити певну дірку в ефірі, то ставили концерти російських зірок. Таким чином нас з’єднували з Росією, а не робили окремою державою з власним контентом. Й у нас викристалізувалася думка, що вони наче і не свої, але й не чужі, щоб їх виганяти…

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка