PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Роман Мельниченко
Автор: Роман Мельниченко

Як “не вигоріти” до початку Нового року та підбити річні підсумки

Під кінець кожного року більшість людей відчуває не радість передноворічних свят, а емоційне вигорання. У грудні починаються річні звіти, дедлайни, до цього додається метушня з вибором подарунків рідним, купівлею ялинки та підготовкою до святкування Нового року.

Як правильно розпланувати свій час, чи варто підбивати підсумки року та як “не вигоріти” у передноворічній біганині, розповідає психолог Роман Мельниченко.

Результати року потрібно обов’язково підбивати, оскільки психіка людини налаштовується лише на заплановані справи, а досвід приходить лише через осмислення та аналіз дій, що були зроблені.

Читайте: Як скласти правильно цілі на рік

Успіхи потрібно аналізувати не менше, ніж програші. Тільки тоді ми зможемо масштабувати свої хороші результати, – говорить Роман Мельниченко.

Якщо у вас постійні дедлайни, потрібно вчитись тайм-менеджменту. Грудень не повинен відрізнятись більшою навантаженістю від інших місяців. Все має йти за планом, якщо цей план змінюється чи ви не встигаєте, тут питання до організації робочого процесу та передноворічної підготовки.

Читайте: Найкращі подарунки колегам на Новий рік 2020

Варто боротись з першопричиною, а не з наслідками. Тому потрібно знайти причину постійних дедлайнів та вирішити її.

Не варто останній місяць використовувати для компенсації усіх нездійснених планів впродовж року. Саме такий поспіх призводить до емоційного вигорання. У цьому разі потрібно чесно зізнатись собі в обмані, оскільки не роблячи нічого цілий рік або відкладаючи усе на потім, за один місяць це здійснити неможливо.

Автор: Роман Мельниченко, психолог. 

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка