PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Олександр Мазурчак
Автор: Олександр Мазурчак

Звітувати про економію коштів, коли 50% ліків не надійшло у регіони – злочин

Уряду та МОЗ мають негайно забезпечити постачання закуплених державою ліків до регіонів та покарати винних у зриві строків.

Станом на сьогодні регіони не отримали половини закуплених державою необхідних медикаментів: з 94% закуплених державою через міжнародні організації ліків лише 75% доставлено на склади держпідприємств та лише 50% медикаментів надійшло у регіони.

Сьогодні, як співголова партії Наш край, надіслав звернення до Кабміну та МОЗу. Переконаний, влада свідомо замовчує відсутність ліків у регіонах, натомість радісно звітує про економію на їхніх закупівлях. Економічна ефективність закупівель ліків через міжнародні організації, на якій постійно наголошує уряд, не зможе компенсувати відсутність життєво необхідних ліків по всій країні. Навряд чи економію на життях українців можна назвати правильним напрямком, як у цьому переконує нас МОЗ.

Окрім затримок з постачанням ліків у регіони, в аптеках наявні не всі медикаменти, передбачені програмою “Доступні ліки”. Люди постійно скаржаться на недоліки у роботі програми: за півроку уряд так і не спромігся налагодити постачання усіх необхідних ліків до аптек.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка