Ефективна робота ППО: у КМВА розповіли про наслідки вибухів у Києві

У Києві прогриміла серія потужних вибухів під час масштабної повітряної тривоги на території України.
Завдяки ефективній роботі протиповітряної оборони ворогу не вдалося вдарити по об’єктах критичної інфраструктури, повідомляють в КМВА.
Оновлено о 18:25. Речник Командування Повітряних Сил ЗСУ, полковник Юрій Ігнат розповів про те, чому ракети долетіли до Києва без повітряної тривоги та яка була головна ціль РФ.
За його словами, ворожі ракети летіли за балістичною траекторією, а ЗСУ поки не мають відповідної військової техніки, щоб їх зафіксувати.
Проте він наголошує, що незабаром Київ отримає системи, щоб виявити рух крилатих ракет.
Оновлено о 17:25. У Київській міській військовій адміністрації підбили підсумки останньої повітряної тривоги в столиці.
– Завдяки ефективній роботі ППО в Києві недопущено ураження об’єктів критичної інфраструктури. Зберігайте спокій! У разі оголошення повітряної тривоги прямуйте до укриття, – наголошує начальник КМВА Сергій Попко.
Оновлено о 16:10. Мер столиці Віталій Кличко та очільник Київської ОВА Олексій Кулеба підтверджують інформацію про вибухи.
– У Києві лунають вибухи. Наразі – працює ППО. Будьте в укриттях! Терористична атака на Україну триває, – попереджає мер Києва.
Очільник Київської ОВА також розповів, що працюють сили протиповітряної оборони, та закликав жителів перебувати в укриттях.
– Київська область. Працює ППО. Залишайтесь в безпечних місцях, – наголошує очільник ОВА.