ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Хемілтон виграв Гран-прі Японії і збільшив відрив від Феттеля

Британський пілот Льюїс Хемілтон став переможцем 17-го етапу Формули 1 Гран-прі Японії.

На автодромі Сузука завершилася гонка Формули 1 Гран-прі Японії. Перемогу в ній здобув пілот Мерседеса Льюїс Хемілтон, тим самим ще більше збільшивши перевагу в загальному заліку.

Друге місце посів його напарник по команді Валттері Боттас. Трійку найкращих замкнув гонщик Ред Булл Макс Ферстаппен.

Читайте: Формула 1: результати кваліфікації Гран-прі Японії

Пілот Феррарі Себастьян Феттель, який стартував з дев’ятого місця, вдало розпочав гонку, але після контакту з болідом Макса Ферстаппена, відкотився вглиб пелотону. У підсумку йому вдалося фінішувати лише шостим.