PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTMxOSIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tZm9ybWF0PSJmdWxsc2NyZWVuIiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1zaXRlX2lkPSJGYWt0eV9GdWxsc2NyZWVuIiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1jb250ZW50X2lkPSJmYWt0eS5pY3R2LnVhIiBzcmM9Ii8vcGxheWVyLmFkdGVsbGlnZW50LmNvbS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC8yLjExL291dHN0cmVhbS11bml0Lm1pbi5qcyI+PC9zY3JpcHQ+

Ліга Європи: календар та результати матчів

Факти ICTV пропонують ознайомитися з результатами і розкладом матчів групового етапу Ліги Європи 2018/19.

Ліга Європи УЄФА сезону 2018/19 стартувала 20 вересня.

Читайте: Ліга чемпіонів: календар та результати матчів

Це 48-й розіграш щорічного клубного турніру і 10-й, який має назву Ліга Європи УЄФА. Фінальний матч відбудеться 29 травня на Олімпійському стадіоні у Баку.

Читайте: Новий гімн та дизайн: УЄФА анонсував ребрендинг Ліги Європи

На цьому етапі Україна представлена двома клубами: київським Динамо та полтавською Ворсклою.

Група А

Команда І П Н П З П О
1.   Байєр 6 4 1 1 16 9 13
2.

  Цюрих

6 3 1 2 7 6 10
3.   АЕК Ларнака 6 1 2 3 6 12 5
4.  Лудогорець 6 0 4 2 5 7 4

3

1 тур. 20.09 4 тур. 8.11
22:00 АЕК Ларнака 0:1 Цюрих 19:55 Байєр 1:0 Цюрих
22:00 Лудогорець 2:3 Байєр 22:00 Лудогорець 0:0 АЕК Ларнака
2 тур. 4.10 5 тур. 29.11
19:55 Цюрих 1:0 Лудогорець 19:55 Байєр 1:1 Лудогорець
19:55 Байєр 4:2 АЕК Ларнака 22:00 Цюрих 1:2 АЕК Ларнака
3 тур. 25.10 6 тур. 13.12
19:55 АЕК Ларнака 1:1 Лудогорець 22:00 Лудогорець 1:1 Цюрих
19:55 Цюрих 3:2 Байєр 22:00 АЕК Ларнака 1:5 Байєр

Група B

Команда І П Н П З П О
1.   Зальцбург 6 6 0 0 17 6 18
2.   Селтік 6 3 0 3 6 8 9
3.   РБ Лейпциг 6 2 1 3 9 8 7
4.   Русенборг 6 0 1 5 4 14 1

 

 

1 тур. 20.09 4 тур. 8.11
22:00 Селтік 1:0 Русенборг 22:00 Русенборг 2:5 Зальцбург
22:00 РБ Лейпциг 2:3 Зальцбург 22:00 Селтік 2:1 РБ Лейпциг
2 тур. 4.10 5 тур. 29.11
19:55 Зальцбург 3:1 Селтік 19:55 Зальцбург 1:0 РБ Лейпциг
19:55 Русенборг 1:3 РБ Лейпциг 19:55 Русенборг 0:1 Селтік
3 тур. 25.10 6 тур. 13.12
19:55 Зальцбург 3:0 Русенборг 22:00 РБ Лейпциг 1:1 Русенборг
22:00 РБ Лецйпиг 2:0 Селтік 22:00 Селтік 1:2 Зальцбург

Група С

Команда І П Н П З П О
1.  Зеніт 6 3 2 1 6 5 11
2.  Славія Прага 6 3 1 2 4 3 10
3.  Бордо 6 2 1 3 6 6 7
4.  Копенгаген 6 1 2 3 3 5 5

 

1 тур. 20.09 4 тур. 8.11
22:00 Копенгаген 1:1 Зеніт 22:00 Бордо 1:1 Зеніт
22:00 Славія П 1:0 Бордо 22:00 Славія П 0:0 Копенгаген
2 тур. 4.10 5 тур. 29.11
19:55 Зеніт 1:0 Славія П 19:55 Бордо 2:0 Славія П
22:00 Бордо 1:2 Копенгаген 19:55 Зеніт 1:0 Копенгаген
3 тур. 25.10 6 тур. 13.12
19:55 Зеніт 2:1 Бордо 22:00 Славія П 2:0 Зеніт
19:55 Копенгаген 0:1 Славія П 22:00 Копенгаген 0:1 Бордо

Група D

Команда І П Н П З П О
1.  Динамо Загреб 6 4 2 0 11 3 14
2.  Фенербахче 6 2 2 2 7 7 8
3.  Спартак Трнава 6 2 1 3 4 7 7
4.  Андерлехт 6 0 3 3 2 7 3

 

1 тур. 20.09 4 тур. 8.11
22:00 Спартак Т 1:0 Андерлехт 17:50 Фенербахче 2:0 Андерлехт
22:00 Динамо З 4:1 Фенербахче 22:00 Динамо З 3:1 Спартак Т
2 тур. 4.10 5 тур. 29.11
19:55 Фенербахче 2:0 Спартак Т 19:55 Андерлехт 0:0 Спартак Т
19:55 Андерлехт 0:2 Динамо З 19:55 Фенербахче 0:0 Динамо З
3 тур. 25.10 6 тур. 13.12
19:55 Спартак Т 1:2 Динамо З 22:00 Динамо З 0:0 Андерлехт
19:55 Андерлехт 2:2 Фенербахче 22:00 Спартак Т 1:0 Фенербахче

Група Е

Команда І П Н П З П О
1.  Арсенал 6 5 1 0 12 2 16
2.  Спортинг 6 4 1 1 13 3 13
3.  Ворскла 6 1 0 5 4 13 3
4. Карабах 6 1 0 5 2 13 3

 

1 тур. 20.09 4 тур. 8.11
22:00 Арсенал 4:2 Ворскла 22:00 Арсенал 0:0 Спортинг
22:00 Спортинг 2:0 Карабах 22:00 Ворскла 0:1 Карабах
2 тур. 4.10 5 тур. 29.11
19:55 Ворскла 1:2 Спортинг 19:55 Ворскла 0:3 Арсенал
19:55 Карабах 0:3 Арсенал 19:55 Карабах 1:6 Спортинг
3 тур. 25.10 6 тур. 13.12
19:55 Спортинг 0:1 Арсенал 22:00 Арсенал 1:0 Карабах
19:55 Карабах 0:1 Ворскла 22:00 Спортинг 3:0 Ворскла

Група F

Команда І П Н П З П О
1.  Бетіс 6 3 3 0 7 2 12
2.  Олімпіакос 6 3 1 2 11 6 10
3.  Мілан 6 3 1 2 12 9 10
4.  Дюделанж 6 0 1 5 3 16 1

 

1 тур. 20.09 4 тур. 8.11
22:00 Олімпіакос 0:0 Бетіс 22:00 Бетіс 1:1 Мілан
22:00 Дюделанж 0:1 Мілан 22:00 Олімпіакос 5:1 Дюделанж
2 тур. 4.10 5 тур. 29.11
19:55 Мілан 3:1 Олімпіакос 19:55 Мілан 5:2 Дюделанж
19:55 Бетіс 3:0 Дюделанж 19:55 Бетіс 1:0 Олімпіакос
3 тур. 25.10 6 тур. 13.12
19:55 Дюделанж 0:2 Олімпіакос 22:00 Дюделанж 0:0 Бетіс
19:55 Мілан 1:2 Бетіс 22:00 Олімпіакос 3:1 Мілан

Група G

Команда І П Н П З П О
1.  Вільярреаль 6 2 4 0 12 5 10
2.  Рапід 6 3 1 2 6 9 10
3.  Рейнджерс 6 1 3 2 8 8 6
4.  Спартак Москва 6 1 2 3 8 12 5

 

1 тур. 20.09 4 тур. 8.11
19:55 Вільярреаль 2:2 Рейнджерс 19:55 Рапід 0:0 Вільярреаль
19:55 Рапід 2:0 Спартак М 19:55 Спартак М 4:3 Рейнджерс
2 тур. 4.10 5 тур. 29.11
22:00 Рейнджерс 3:1 Рапід 17:50 Спартак М 1:2 Рапід
22:00 Спартак М 3:3 Вільярреаль 22:00 Рейнджерс 0:0 Вільярреаль
3 тур. 25.10 6 тур. 13.12
22:00 Рейнджерс 0:0 Спартак М 19:55 Вільярреаль 2:0 Спартак М
22:00 Вільяррель 5:0 Рапід 19:55 Рапід 1:0 Рейнджерс

Група Н

Команда І П Н П З П О
1.  Айнтрахт 6 6 0 0 17 5 18
2. Лаціо 6 3 0 3 9 11 9
3.  Аполлон 6 2 1 3 10 10 7
4. Марсель 6 0 1 5 6 16 1

 

1 тур. 20.09 4 тур. 8.11
19:55 Марсель 1:2 Айнтрахт 19:55 Лаціо 2:1 Марсель
19:55 Лаціо 2:1 Аполлон 19:55 Аполлон 2:3 Айнтрахт
2 тур. 4.10 5 тур. 29.11
22:00 Айнтрахт 4:1 Лаціо 22:00 Айнтрахт 4:0 Марсель
22:00 Аполлон 2:2 Марсель 22:00 Аполлон 2:0 Лаціо
3 тур. 25.10 6 тур. 13.12
22:00 Айнтрахт 2:0 Аполлон 19:55 Лаціо 1:2 Айнтрахт
22:00 Марсель 1:3 Лаціо 19:55 Марсель 1:3 Аполлон

Група I

Команда І П Н П З П О
1.  Генк 6 3 2 1 14 8 11
2.  Мальме 6 2 3 1 7 6 9
3.  Бешикташ 6 2 1 3 9 11 7
4.  Сарпсборг 08 6 1 2 3 8 13 5

 

1 тур. 20.09 4 тур. 8.11
19:55 Генк 2:0 Мальме 19:55 Генк 1:1 Бешикташ
19:55 Бешикташ 3:1 Сарпсборг 19:55 Мальме 1:1 Сарпсборг
2 тур. 4.10 5 тур. 29.11
22:00 Сарпсборг 3:1 Генк 22:00 Сарпсборг 2:3 Бешикташ
22:00 Мальме 2:0 Бешикташ 22:00 Мальме 2:2 Генк
3 тур. 25.10 6 тур. 13.12
22:00 Бешикташ 2:4 Генк 19:55 Бешикташ 0:1 Мальме
22:00 Сарпсборг 1:1 Мальме 19:55 Генк 4:0 Сарпсборг

Група J

Команда І П Н П З П О
1.  Севілья 6 4 0 2 18 6 12
2.  Краснодар 6 4 0 2 8 8 12
3.   Стандард 6 3 1 2 7 9 10
4.  Акхісар 6 0 1 5 4 14 1

 

1 тур. 20.09 4 тур. 7.11
19:55 Акхісар 0:1 Краснодар 19:55 Акхісар 2:3 Севілья
19:55 Севілья 5:1 Стандард 19:55 Краснодар 2:1 Стандард
2 тур. 4.10 5 тур. 27.11
22:00 Краснодар 2:1 Севілья 19:55 Краснодар 2:1 Акхісар
22:00 Стандард 2:1 Акхісар 22:00 Стандард 1:0 Севілья
3 тур. 25.10 6 тур. 12.12
22:00 Севілья 6:0 Акхісар 19:55 Акхісар 0:0 Стандард
22:00 Стандард 2:1 Краснодар 19:55 Севілья 3:0 Краснодар

Група K

Команда І П Н П З П О
1.   Динамо Київ 6 3 2 1 10 7 11
2.   Ренн 6 3 0 3 7 8 9
3.   Астана 6 2 2 2 7 7 8
4.  Яблонець 6 1 2 3 6 8 5

 

1 тур. 20.09 4 тур. 8.11
19:55 Динамо К 2:2 Астана 17:50 Астана 2:1 Яблонець
19:55 Ренн 2:1 Яблонець 19:55 Динамо К 3:1 Ренн
2 тур. 4.10 5 тур. 29.11
19:55 Астана 2:0 Ренн 17:50 Астана 0:1 Динамо К
22:00 Яблонець 2:2 Динамо К 22:00 Яблонець 0:1 Ренн
3 тур. 25.10 6 тур. 13.12
22:00 Ренн 1:2 Динамо К 19:55 Динамо К 0:1 Яблонець
22:00 Яблонець 1:1 Астана 19:55 Ренн 2:0 Астана

Група L

Команда І П Н П З П О
1.   Челсі 6 5 1 0 12 3 16
2.   БАТЕ 6 3 0 3 9 9 9
3.   МОЛ Віді 6 2 1 3 5 7 7
4.  ПАОК 6 1 0 5 5 12 3

 

1 тур. 20.09 4 тур. 7.11
19:55 ПАОК 0:1 Челсі 19:55 БАТЕ 0:1 Челсі
19:55 МОЛ Віді 0:2 БАТЕ 19:55 МОЛ Віді 1:0 ПАОК
2 тур. 4.10 5 тур. 27.11
22:00 Челсі 1:0 МОЛ Віді 19:55 БАТЕ 2:0 МОЛ Віді
22:00 БАТЕ 1:4 ПАОК 22:00 Челсі 4:0 ПАОК
3 тур. 25.10 6 тур. 12.12
22:00 ПАОК 0:2 МОЛ Віді 19:55 ПАОК 1:3 БАТЕ
22:00 Челсі 3:1 БАТЕ 22:00 МОЛ Віді 2:2 Челсі

ФотоMohamed Ahmed Soliman | Dreamstime.com

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка