PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Ліга Європи-2019/20: календар та результати матчів

Ліга Європи УЄФА сезону 2019/20 стартувала 19 вересня.

Це 49-й розіграш щорічного клубного турніру і 11-й під назвою Ліга Європи УЄФА. На груповому етапі Україна представлена двома клубами: київським Динамо та Олександрією.

За регламентом турніру дві найкращі команди з кожної з груп продовжать виступи у плей-оф, де до них приєднаються команди, які посядуть третє місце у своїх групах у Лізі чемпіонів.

Читайте: Ліга чемпіонів-2019/20: календар та результати матчів

Фінал ЛЄ у 2020 році відбудеться на 27 травня на стадіоні Енерга-Гданськ у Гданську.

Груповий етап

Група А

Команда І П Н П З П О
1.  Севілья 6 5 0 1 14 3 15
2.  АПОЕЛ 6 3 1 2 10 9 10
3. Карабах 6 1 2 3 8 11 5
4.  Дюделанж 6 1 1 4 8 18 4
1 тур. 19.09 4 тур. 7.11
19:55 АПОЕЛ 3:4 Дюделанж 19:55  Дюделанж 2:5  Севілья
19:55 Карабах 0:3 Севілья 19:55  АПОЕЛ 2:1 Карабах
2 тур. 3.10 5 тур. 28.11
22:00  Дюделанж 1:4  Карабах 22:00  Дюделанж 0:2  АПОЕЛ
22:00  Севілья 1:0  АПОЕЛ 22:00  Севілья 2:0  Карабах
3 тур. 24.10 6 тур. 12.12
19:55  Карабах 2:2  АПОЕЛ 19:55  АПОЕЛ 1:0  Севілья
22:00  Севілья 3:0  Дюделанж 19:55  Карабах 1:1  Дюделанж

Група B

Команда І П Н П З П О
1.  Мальме 6 3 2 1 8 6 11
2.  Копенгаген 6 2 3 1 5 4 9
3.  Динамо Київ 6 1 4 1 7 7 7
4.  Лугано 6 0 3 3 2 5 3
1 тур. 19.09 4 тур. 7.11
19:55 Динамо 1:0 Мальме 19:55  Копенгаген 1:1  Динамо
19:55 Копенгаген 1:0 Лугано 19:55  Лугано 0:0  Мальме
2 тур. 3.10 5 тур. 28.11
22:00  Лугано 0:0  Динамо 22:00  Лугано 0:1  Копенгаген
22:00  Мальме 1:1  Копенгаген 22:00  Мальме 4:3  Динамо
3 тур. 24.10 6 тур. 12.12
22:00  Динамо 1:1  Копенгаген 19:55  Динамо 1:1  Лугано
22:00  Мальме 2:1  Лугано 19:55  Копенгаген 0:1  Мальме

Група С

Команда І П Н П З П О
1.  Базель 6 4 1 1 12 4 13
2.  Хетафе 6 4 0 2 8 4 12
3.  Краснодар 6 3 0 3 7 11 9
4. Трабзонспор 6 0 1 5 3 11 1
1 тур. 19.09 4 тур. 7.11
19:55 Хетафе 1:0 Трабзонспор 19:55  Краснодар 3:1  Трабзонспор
19:55 Базель 5:0 Краснодар 19:55  Базель 2:1  Хетафе
2 тур. 3.10 5 тур. 28.11
22:00  Краснодар 1:2  Хетафе 17:50  Краснодар 1:0  Базель
22:00  Трабзонспор 2:2  Базель 17:50  Трабзонспор 0:1  Хетафе
3 тур. 24.10 6 тур. 12.12
22:00  Трабзонспор 0:2  Краснодар 19:55  Базель 2:0  Трабзонспор
22:00  Хетафе 0:1  Базель 19:55  Хетафе 3:0  Краснодар

Група D

Команда І П Н П З П О
1.  ЛАСК 6 4 1 1 11 4 13
2.  Спортинг 6 4 0 2 11 7 12
3.  ПСВ 6 2 2 2 9 12 8
4.  Русенборг 6 0 1 5 3 11 1
1 тур. 19.09 4 тур. 7.11
19:55 ЛАСК 1:0 Русенборг 19:55  ЛАСК 4:1  ПСВ
19:55 ПСВ 3:2 Спортинг 19:55  Русенборг 0:2  Спортинг
2 тур. 3.10 5 тур. 28.11
22:00  Русенборг 1:4  ПСВ 22:00  Русенборг 1:2  ЛАСК
22:00  Спортинг 2:1  ЛАСК 22:00  Спортинг 4:0  ПСВ
3 тур. 24.10 6 тур. 12.12
22:00  ПСВ 0:0  ЛАСК 19:55  ЛАСК 3:0  Спортинг
22:00  Спортинг 1:0  Русенборг 19:55  ПСВ 1:1  Русенборг

Група Е

Команда І П Н П З П О
1.  Селтік 6 4 1 1 10 6 13
2.  ЧФР Клуж 6 4 0 2 6 4 12
3. Лаціо 6 2 0 4 6 9 6
4.  Ренн 6 1 1 4 5 8 4
1 тур. 19.09 4 тур. 7.11
19:55 ЧФР Клуж 2:1 Лаціо 19:55  ЧФР Клуж 1:0  Ренн
19:55 Ренн 1:1 Селтік 19:55  Лаціо 1:2  Селтік
2 тур. 3.10 5 тур. 28.11
22:00  Лаціо 2:1  Ренн 22:00  Лаціо 1:0  ЧФР Клуж
22:00  Селтік 2:0  ЧФР Клуж 22:00  Селтік 3:1  Ренн
3 тур. 24.10 6 тур. 12.12
22:00  Селтік 2:1  Лаціо 19:55  Ренн 2:0  Лаціо
22:00  Ренн 0:1  ЧФР Клуж 19:55  ЧФР Клуж 2:0  Селтік

Група F

Команда І П Н П З П О
1.  Арсенал 6 3 2 1 14 7 11
2.  Айнтрахт 6 3 0 3 8 10 9
3.  Стандард 6 2 2 2 8 10 8
4.  Гімарайнш 6 1 2 3 7 10 5
1 тур. 19.09 4 тур. 6/7.11
19:55 Айнтрахт 0:3 Арсенал 17:50  Гімарайнш 1:1  Арсенал
19:55 Стандард 2:0 Гімарайнш 19:55  Стандард 2:1  Айнтрахт
2 тур. 3.10 5 тур. 28.11
22:00  Арсенал 4:0  Стандард 22:00  Гімарайнш 1:1  Стандард
22:00  Гімарайнш 0:1  Айнтрахт 22:00  Арсенал 1:2   Айнтрахт
3 тур. 24.10 6 тур. 12.12
22:00  Айнтрахт 3:2  Стандард 19:55  Айнтрахт 2:3  Гімарайнш
22:00  Арсенал 2:1  Гімарайнш 19:55  Стандард 2:2  Арсенал

Група G

Команда І П Н П З П О
1.  Порту 6 3 1 2 8 9 10
2.  Рейнджерс 6 2 3 1 8 6 9
3.  Янг Бойз 6 2 2 2 8 7 8
4.  Фейєнорд 6 1 2 3 7 9 5
1 тур. 19.09 4 тур. 7.11
22:00 Порту 2:1 Янг Бойз 22:00  Рейнджерс 2:0  Порту
22:00 Рейнджерс 1:0 Фейєнорд 22:00  Фейєнорд 1:1  Янг Бойз
2 тур. 3.10 5 тур. 28.11
19:55  Фейєнорд 2:0  Порту 19:55  Фейєнорд 2:2  Рейнджерс
19:55  Янг Бойз 2:1  Рейнджерс 19:55  Янг Бойз 1:2  Порту
3 тур. 24.10 6 тур. 12.12
19:55  Порту 1:1  Рейнджерс 22:00  Порту 3:2  Фейєнорд
19:55  Янг Бойз 2:0  Фейєнорд 22:00  Рейнджерс 1:1  Янг Бойз

Група H

Команда І П Н П З П О
1.  Еспаньйол 5 3 2 0 12 3 11
2.  Лудогорець 5 2 1 2 9 9 7
3. Ференцварош 5 1 1 1 4 6 6
4.  ЦСКА 5 0 2 3 2 9 2
1 тур. 19.09 4 тур. 7.11
22:00 Лудогорець 5:1 ЦСКА 22:00 Ференцварош 0:0 ЦСКА
22:00 Еспаньйол 1:1 Ференцва-рош 22:00 Еспаньйол 6:0 Лудогорець
2 тур. 3.10 5 тур. 28.11
19:55 Ференцварош 0:3 Лудогорець 19:55 Ференцварош 2:2 Еспаньйол
19:55 ЦСКА 0:2 Еспаньйол 19:55 ЦСКА 1:1 Лудогорець
3 тур. 24.10 6 тур. 12.12
19:55 ЦСКА 0:1 Ференцва-рош 22:00 Лудогорець _:_ Ференцва-рош
19:55 Лудогорець 0:1 Еспаньйол 22:00 Еспаньйол _:_ ЦСКА

Група I

Команда І П Н П З П О
1.  Гент 6 3 3 0 11 7 12
2.  Вольфсбург 6 3 2 1 9 7 11
3.  Сент-Етьєн 6 0 4 2 6 8 4
4.  Олександрія 6 0 3 3 6 10 3
1 тур. 19.09 4 тур. 7.11
22:00 Гент 3:2 Сент-Етьєн 22:00 Олександрія 2:2 Сент-Етьєн
22:00 Вольфсбург 3:1 Олександрія 22:00 Вольфсбург 1:3 Гент
2 тур. 3.10 5 тур. 28.11
19:55 Олександрія 1:1 Гент 19:55 Олександрія 0:1 Вольфсбург
19:55 Сент-Етьєн 1:1 Вольфсбург 19:55 Сент-Етьєн 0:0 Гент
3 тур. 24.10 6 тур. 12.12
19:55 Сент-Етьєн 1:1 Олександрія 22:00 Гент 2:1 Олександрія
19:55 Гент 2:2 Вольфсбург 22:00 Вольфсбург 1:0 Сент-Етьєн

Група J

Команда І П Н П З П О
1.  Башакшехір 6 3 1 2 7 9 10
2. Рома 6 2 3 1 12 6 9
3.  Боруссія М 6 2 2 2 6 9 8
4.  Вольфсбергер 6 1 2 3 7 8 5
1 тур. 19.09 4 тур. 7.11
22:00 Боруссія М 0:4 Вольфсбер-гер 22:00 Вольфсбергер 0:3 Башакшехір
22:00 Рома 4:0 Башакшехір 22:00 Боруссія М 2:1 Рома
2 тур. 3.10 5 тур. 28.11
19:55 Башакшехір 1:1 Боруссія М 19:55 Вольфсбергер 0:1 Боруссія М
19:55 Вольфсбергер 1:1 Рома 19:55 Башакшехір 0:3 Рома
3 тур. 24.10 6 тур. 12.12
19:55 Башакшехір 1:0 Вольфсбер-гер 22:00 Боруссія М 1:2 Башакшехір
19:55 Рома 1:1 Боруссія М 22:00 Рома 2:2 Вольфсбер-гер

Група K

Команда І П Н П З П О
1.  Брага 6 4 2 0 15 9 14
2.  Вулвергемптон 6 4 1 1 11 5 13
3.  Слован Братислава 6 1 1 4 10 13 4
4.  Бешикташ 6 1 0 5 6 15 3
1 тур. 19.09 4 тур. 7.11
22:00 Слован 4:2 Бешикташ 22:00 Вулвергемптон 1:0 Слован
22:00 Вулвергемптон 0:1 Брага 22:00 Брага 3:1 Бешикташ
2 тур. 3.10 5 тур. 28.11
19:55 Брага 2:2 Слован 19:55 Брага 3:3 Вулверге-мптон
19:55 Бешикташ 0:1 Вулверге-мптон 19:55 Бешикташ 2:1 Слован
3 тур. 24.10 6 тур. 12.12
19:55 Бешикташ 1:2 Брага 22:00 Слован 2:4 Брага
19:55 Слован 1:2 Вулверге-мптон 22:00 Вулвергемптон 4:0 Бешикташ

Група L

Команда І П Н П З П О
1.  Манчестер Юнайтед 6 4 1 1 10 2 13
2.  АЗ Алкмар 6 2 3 1 15 8 9
3.  Партизан 6 2 2 2 10 10 8
4.  Астана 6 1 0 5 4 19 3
1 тур. 19.09 4 тур. 7.11
22:00 МЮ 1:0 Астана 17:50 Астана 0:5 АЗ Алкмар
22:00 Партизан 2:2 АЗ Алкмар 22:00 МЮ 3:0 Партизан
2 тур. 3.10 5 тур. 28.11
17:50 Астана 1:2 Партизан 17:50 Астана 2:1 МЮ
19:55 АЗ Алкмар 0:0 МЮ 19:55 АЗ Алкмар 2:2 Партизан
3 тур. 24.10 6 тур. 12.12
19:55 АЗ Алкмар 6:0 Астана 22:00 МЮ 4:0 АЗ Алкмар
19:55 Партизан 0:1 МЮ 22:00 Партизан 4:1 Астана

ФотоUEFA

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка