Іран звернувся до США з проханням припинити вогонь — Трамп
- Президент США Дональд Трамп заявив, що Іран просить про режим припинення вогню.
- Водночас він наголосив, що Штати розглянуть це питання, коли буде відкрито Ормузьку протоку.
- Також Трамп назвав президента нового режиму Ірану менш радикальним і більш прозорливим, ніж його попередники.
Президент США Дональд Трамп заявляє, що Іран звернувся до США з проханням про режим припинення вогню.
Трамп про звернення Ірану до США щодо припинення вогню
Президент США Дональд Трамп заявив, що влада Ірану звернулася до Вашингтона з пропозицією запровадити режим припинення вогню.
– Президент нового режиму Ірану, менш радикальний і більш прозорливий, ніж його попередники, щойно попросив США про припинення вогню! Ми розглянемо це питання, коли Ормузьку протоку буде відкрито, буде вільно, нічим не обмежено, – написав Трамп у соцмережі Truth Social.
Президент зауважив, що до моменту зняття блокади з Ормузької протоки США продовжать бомбардування Ірану.
Водночас раніше Трамп заявляв, що війну з Іраном можуть завершити за 2–3 тижні. Він наголошував, що Тегеран зацікавлений в угоді більше, ніж США.
Також голова Штатів говорив, що США досягли мети — Іран не матиме ядерної зброї, заявив президент.
Нагадаємо, що 1 квітня президент Ірану Масуд Пезешкіан заявив, що Тегеран готовий припинити бойові дії, за умови, що нових нападів на країну не буде.