PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Парасюк: Я б зніс будівлю Верховної Ради

Триває голосування у категорії Політика Рейтинга Топ-100 блогерів України. Факти ICTV поспілкувалися з одним із претендентів на перемогу Володимиром Парасюком.

Парасюк: Я б зніс будівлю Верховної Ради

Рейтинг Топ-100 блогерів України обирає найкращого у категорії Політика. Журналіст Фактів ICTV поспілкувався з одним із претендентів на перемогу народним депутатом Володимиром Парасюком.

Про важелі Facebook, недоліки та свіже бачення Верховної Ради – Далі пряма мова Володимира.

Facebook

Facebook – це комунікація з суспільством. Дуже шкода, що він не охоплює всю Україну, а переважно сегмент молодих українців. Як політик скажу, що молодь не дуже полюбляє ходити на вибори. Прикро, бо від цього залежить наше майбутнє. Маю надію, що з часом Facebook стане головним комунікаційним майданчиком.

Я у Facebook останнім часом пишу рідко. Можу писати якісь замітки з власного життя, викладати інтерв’ю.  Великих текстів меншає, тому що фізично не вистачає часу сісти та викласти аналітичний пост.

 

Хто цікавий

Читаю майже всіх політиків. Є політики всеукраїнського масштабу, слідкую за їхньою позицією та реакцією на ті чи інші події.

Топ-5 сторінок у Facebook

В моєму топі – перші особи держави, а решту цікавих сторінок важко виділити. Я багато читаю.

Мені більше цікава думка експертів, незалежних оглядачів. Читаю також волонтерів, бійців, Дмитра Яроша.

Повідомлення

У Facebook приходять щодня сотні повідомлень на різні теми: від особистих до загальнодержавних.

Наприклад (зачитує особисте повідомлення з Fb. Ред.): «Наш кіборг з 1 хвилі мобілізації проходить медкомісію для контракту. Його запитали, для чого ж він “йде захищати Батьківщину….» Тобто, не хочуть кіборгу давати позитивне заключення медкомісії, щоб він йшов служити в батальйон.

Також часто приходять особисті питання стосовно землі, яку мають отримувати учасники бойових дій, питання щодо судів по добровольцях та найпопулярніші – боротьба з корупцією.

Не завжди можу швидко відповідати, але завжди намагаюся допомогти тим, що в моїх силах.

 

Популярність

У мене завжди плюсовий приріст підписників. Хоча зараз, можливо, він не такий значний: люди хочуть відпочити від політичного життя. Я це бачу по тому як вони реагують на те, що пишу.

Зараз майже у всіх політиків застій в підписниках. Хіба що у Саакашвілі  більший приріст. Міхеїл вкладає у Fb гроші. Є система, яка збільшує покази публікацій і тим самим залучає нових підписників. Саакашвілі на постах навіть розміщує спонсорів.

Законодавча діяльність

Пишаюсь законом Про Національне антикорупційне бюро України. Він – дієвий і дає необхідні інструменти, щоб саджати корупціонерів.

Нещодавно Артем Ситник (Директор Національного антикорупційного бюро України. – Ред. ) зазначив, що більше 60 справ вже передані до суду.

Закон – це не якась ідея, а комплекс правил в державі, які добре працюють.

Також я займався законопроектом, який збільшував роль громадськості в боротьбі з корупцією, однак, на нього наклали вето. Працював над змінами до Податкового кодексу. У мене на меті закони, які спрощують діяльність тих чи інших сфер впливу в державі.

Зайдіть на сайт Верховної Ради – там уся моя законотворча діяльність.

Читайте:  Кулеба: Українці не переїдуть до Євросоюзу

В Україні не має бути Верховної Ради

Так, за всю Незалежність сьогоднішній склад Верховної Ради – найефективніший. Але ВР все одно не така, якою має бути.

В Україні не має бути Верховної Ради – у нас має бути парламент. Нам потрібно будувати правильні традиції.

Наприклад, в Бельгії є чітке дотримування регламенту. Його порушення вважається дуже важким моральним злочином. У них парламентаризм зароджувався дуже і дуже давно. Але ж наш парламент ще старіший. Але чомусь ми почали його відлік від незалежності України.

У нас колегіальні рішення приймалися ще за часів козацтва, князівства. От з цього треба починати наші традиції – з далеких корінь, з часів Київської Русі і навіть ще давнішої історії України, але ніяк не з радянських звичаїв.

Я б зніс Верховну Раду

Зайдеш у Верховну Раду, а на стінах портрети кількох корупціонерів сучасної України, які були головами ВР. Це точно не позитивна історія.

Я б зніс приміщення і повісив табличку: «Ніколи більше не повторюємо наших помилок!».

Саму б будівлю виніс за межі Києва. Побудував би зручний парламент і нормально почав би працювати. З теперішніми традиціями ми далеко не заїдемо.

Переконаний, що з часом ВР залишиться якимось музеєм корупції та помилок в Україні. А в новому приміщені почнемо нормальні традиції парламентаризму, які існують у світі.

Буде Український парламент, де працюватимуть українські парламентарі, а не народні депутати у Верховній Раді.

226 Володь Парасюків

Може виглядає, що я чимось хвалюся, чи щось приписую собі, але якщо б Верховна Рада складалась з 226 Володь Парасюків, в країні було б зовсім по-іншому.

Я знаю, який я є всередині і що мене цікавить. Гроші мене не цікавлять і влада мене не цікавить. Мене цікавить нормальне ставлення до життя і зміни. Набридло жити в країні, яка поглинула у політичну параною.

Скоро діти в садку говоритимуть про політику. Тому що всі шукають істини, чому ми живемо погано. А живемо ми так, тому що робимо неправильний вибір. Ці люди, яких ми обрали до влади, чомусь нічого не виконують.

У мене є бачення як реформувати Україну.  Мають бути докорінні зміни в Конституції. У ВР не потрібно 450 людей,  а 200 – це максимум. Термін роботи Парламенту – 2 роки. Максимально в органах законодавчої влади – не більше, ніж 2 терміни поспіль. Так, як в Америці з посадою президента.

Ось цей запобіжник зараз нам потрібен.  Влада – це уособлення народу. Нам для себе потрібно запровадити жорсткі правила. Ми трохи розслабились і дуже почали грати у демократію, не розуміючи до кінця, що таке демократія.

Я за свободу слова, але все має свої межі.

Політичні партії

Я симпатизую Самопомочі. Аналізую з точки зору роботи у Верховній Раді, відповідно до технократичних процесів та бажання змін.

Але в інших фракціях теж є порядні та дієві люди, яких поважаю.

Єгор Соболєв та Тетяна Острікова із Самопомочі. Оксана Юринець з Блоку Порошенка.

Наприклад, у Батьківщини є дуже хороше середовище, яке дає якісний результат: Олена Шкрум, Сергій Євтушок, Вадим Івченко.

В Радикальній партії є дійсно розумні люди. Один з них – дуже потужний економіст Віктор Галасюк.

 

Образи

Образити мене складно. Хіба, певними речами суто національного характеру… Я менше ображаюся, коли мене критикують, або навіть обзивають, ніж коли це стосується моїх друзів чи рідних. На таке дуже різко реагую.

Я служив в «Дніпро -1». Ми були на лінії зіткнення. Побачив жахіття війни. Коли повертаєшся звідти, у тебе дійсно загострене відчуття справедливості.  Час від часу це себе проявляє. Ідеалізуєш певні поняття, а декому на них плювати. Тому і виникають всілякі конфлікті ситуації.

Коли у тебе закінчуються всі можливі й неможливі законні методи домогтися цієї справедливості, вмикаються суто людські.

Не жалкую про те, що роблю, тому що потрібно відповідати за свої вчинки. Можливо, за щось соромно, але я не шкодую.

 Читайте: Стець: Я знаю лише одну людину, яка капіталізувала популярність в Facebook

 

Якщо б не було Революції Гідності…

…Я б тут не сидів. Був би в клітці, десь у Львівській тюрмі і дивився б по ТБ як наші політики далі борсаються з 5 колоною Кремля.

Майдан прискорив процес нашого розвитку. Янукович не так легко віддав би владу. Порошенко ще довго проявляв би себе як опозиціонера. Потім можливо дали б йому владу. Те, що маємо зараз, отримали б через років 10.

Політичних імпотентів – геть!

Я за те, щоб кожен в Верховній Раді мав можливість покерувати країною. Таким чином кожен показав би, на що він спроможний.

Беріть та керуйте! Так би всі політичні еліти, які існують ще з 2000 років,  продемонстрували б, що вони політичні імпотенти.

Треба дати дорогу свіжому і молодому мисленню.

Народний фронт керував країною. Вони мали найбільший рейтинг в країні, а за рік він став найгіршим. Ви маєте все: прем’єра, міністрів, прокурорів. Щось не виходить? Отже, ви не спроможні.

Люди не вірять у складність процесів.

 

Фінанси

Нічого у мене не змінилося в фінансовому плані після Майдану. Я навіть скажу більше, величезну кількість грошей витрачаю на свою діяльність.

У мене були заощадження, які я давно витратив. Зараз живу від місяця до місяця з шаленими витратами на команду, офіс і пересування по країні, намагаюсь також допомогти добровольцям, які зараз у в’язниці. Деколи дивуюсь як моя родина зі мною це все тягне, тому що преференцій від дядьків з грішми я не маю.

 

Спілкувалася Валерія Маліцька.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка