
Дослідження показує, що 77% членів ради директорів або старших менеджерів стверджують, що вони могли б виправдати неетичну поведінку, щоб допомогти бізнесу вижити, причому кожен третій з них готовий запропонувати грошову винагороду в обмін на укладення або продовження контракту.
Серед 41 країни перше місце займає Україна – 88% респондентів відповіли ствердно.
Серед респондентів – члени рад директорів, керівники середньої і вищої ланки, а також інші співробітники, що представляють компанії різних розмірів і галузей.
Дослідження проводилося і в Україні, де було опитано 100 співробітників компаній.
Цікавий факт:
Данія, Норвегія і Фінляндія мають найнижчі прояви корупції в бізнесі
Компанія Ipsos MORI, що займається міжнародними ринковими дослідженнями, в період з листопада 2016 року по січень 2017 року, на замовлення компанії EY провела 4100 інтерв’ю в 41 країні регіону EMEIA (В Європі, на Близькому Сході, в Індії та Африці. – Ред.)
Інтерв’ю проводилися рідними мовами респондентів у режимі онлайн або під час особистих зустрічей.
Читайте: З Приватбанку вивели понад 16 млрд грн в ніч перед націоналізацією
До слова, Інформаційні війська України щодо цього дослідження з приводу корупції пишуть наступне:
@OlegPanfilov7@zn_ua кроме того, речь идет и об опросе граждан. Естественно, когда тема борьбы с коррупцией “в топе”, то и результаты опросов соответствующие
— ІнфоВійська України (@i_army_org) 10 апреля 2017 г.
@OlegPanfilov7 @zn_ua только вот сам рейтинг составлен на основе опроса среди менеджеров компаний, готовы ли они давать взятки. Это весьма субъективно.
— ІнфоВійська України (@i_army_org) 10 апреля 2017 г.
Нагадаємо, раніше Факти ICTV писали, що Генпрокуратура України екстрадувала з Росії колишнього начальника ДАІ Києва Макаренка за хабарництво.