PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Для українських підлітків надрукують науково-популярні книжки рідною мовою

Співзасновниками проекту стали благодійний фонд Я майбутнє України та IT-компанія Lucky Labs. Мету проекту автори визначають як інтелектуальну українізацію, себто створення україномовної книжки, яка заповнить порожнечу на національному ринку науково-популярної літератури для підлітків.

– Ми з’ясували, що сьогодні в Україні видавати науково-популярну літературу непросто. Видавництва не можуть працювати у збиток, а хороша, яскрава книжка досить високовартісна. Гарна література не всім батькам по кишені. Тож ми вирішили посприяти появі таких книжок власними зусиллями, – розповідає Марта Левченко, керівник благодійного фонду Я майбутнє України.

Антон Іванов, представник компанії Lucky Labs, зазначив:

– Ми хочемо допомагати появі українських Ілонів Масків. ЛакіБукс – це не енциклопедична література, а сучасні книжки наукового змісту та прикладного спрямування. Виклад буде цікавим і нестандартним, доступним і без зайвих повчань, з яскравою інфографікою та інтерактивом. І все це – українською мовою.

Дивіться: Аби світ знав правду про Україну. Книга NOMINA, яка відкриє очі

Член Ради експертів проекту, знаменитий музикант Олег Скрипка, вважає:

– Слава Богу, сьогодні можна точно сказати, що в нас є бум дитячої літератури. Є певні видавництва, які зробили дуже багато, і вже протягом десятків років роблять. В мене двоє хлопців, вони теж цікавляться всілякими новинками. Наш дім забитий дитячими книжками високої якості, деякі з цих книжок є навіть одними з найкращих в світі. Я бажаю, щоб наш проект теж був найкращий в світі, щоб ми задавали тон в світі такої підліткової літератури. І, можливо, наші видання спонукатимуть якісь винаходи, що вирішать багато проблем: забруднення, здоров’я і тому подібне. І назва класна: lucky books  – це щаслива книжка. Тому все буде класно!

Інший член Ради експертів, дитячий психолог Євген Мірошніченко,  відзначив, що вірить, що книжки ЛакіБукс будуть дуже цілісними, залучатимуть до читання, ставитимуть цілі, даватимуть конкретні інструменти, як взаємодіяти в цьому складному світі, куди рухатися, про що говорити.

Під час презентації було проанонсовано першу книжку, що вийде в рамках проекту – від майстра дитячого нон-фікшену Дмитра Кузьменка, відомого як Кузько Кузякін (Біла трішки чорна-пречорна книжка, Зубасті задачки та ін.). Книжка нестандартно розповідатиме про математику у повсякденному житті, і вийде у видавництві Темпора восени.

Для українських підлітків надрукують науково-популярні книжки рідною мовою / 3 фотографии

Нагадаємо, Факти ICTV писали про топ-5 книг від ведучого програми Свобода слова Вадима Карп’яка.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка