PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

В Україні посилили покарання за вирубку лісу – що заборонено

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

– Законом, зокрема, забороняються всі види рубок, будівництво споруд, прокладання шляхів, випасання худоби, промислова заготівля недеревинних лісових продуктів, проїзд транспортних засобів (крім доріг загального користування та служби лісової охорони), – зазначається в повідомленні.

Закон України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони пралісів згідно Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат був схвалений Верховною Радою 23 травня.

– Реалізація Закону сприятиме збереженню природних цінностей європейського значення, зокрема пралісів, у рамках виконання вимог Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат, – йдеться в повідомленні.

Читайте: Мінекономрозвитку пояснило, чому потрібно скасувати мораторій на експорт лісу (ДОКУМЕНТ)

Документ дає визначення таких понять, як природні ліси, праліси, квазіпраліси та встановлює особливий правовий режим їх збереження та охорони.

Вводиться адміністративна відповідальність за порушення вимог охорони природніх лісів, пралісів, квазіпралісів. Відповідні зміни внесено до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Лісового кодексу України та Закону України Про природно-заповідний фонд.

Раніше повідомлялося, що Україна експортує ліс-кругляк за ціною в €27, оформлюючи його як дрова. Головний покупець – австрійський гігант Schweighofer.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка