PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Правоохоронці провели санкціоновані судом огляди елеваторів Росток-Холдингу

16 листопада правоохоронними органами в рамках розслідування кримінальної справи за фактом шахрайських дій власників Росток-Холдингу були проведені санкціоновані судом огляди на елеваторах, що входять до складу агрокомпанії.

Правоохоронці провели санкціоновані судом огляди елеваторів Росток-Холдингу

Про це повідомив юрист фірми Kinstellar Костянтин Лікарчук, що представляє інтереси Якова Грибова.

Як розповів Лікарчук, за результатами слідчих дій, зерно що належить підприємствам Росток-Холдингу  і зберігається на зернових складах агрохолдингу в Глухові та Новгород-Сіверському, було описано, вилучено та передано на відповідальне зберігання керівникам елеваторів.

Згідно із законодавчими нормами, зерно що зберігається на зазначених елеваторах не може бути ні реалізовано, ні вивезено. Охорону арештованого майна здійснює Державна служба охорони, що входить в структуру МВС.

Також 16 листопада слідчим суддею Харківського районного суду Харківської області було накладено арешт на зерно підприємств Росток-Холдингу, що зберігається на елеваторі агрохолдингу в Ічні.

Лікарчук також повідомив, що 17 листопада правоохоронцями було припинено спробу групи осіб вивезти зерно з одного з елеваторів. На сьогоднішній день тривають слідчі дії щодо виявлення організаторів і посередників протизаконних дій, а також покупців цього зерна.

Як раніше повідомляли ЗМІ, Апеляційний суд Харківської області підтвердив обгрунтованість і законність арешту, накладеного слідчим суддею Харківського районного суду Харківської області на зерно, нерухомість і корпоративні права підприємств Росток-Холдингу, з урахуванням зібраних слідством доказів про скоєний злочин.

Фігурантами кримінальної справи є співвласники Росток-холдингу Віктор Купавцев і Віктор Кияновський.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка