PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Гендиректор Росток-Холдинг: Рейдери поширюють недостовірну інформацію про роботу підприємств компанії

Одна з найбільших агрокомпаній України Росток-Холдинг заявляє про поширення рейдерами спотвореної і недостовірної інформації про роботу підприємств компанії.

Гендиректор Росток-Холдинг: Рейдери поширюють недостовірну інформацію про роботу підприємств компанії

Про це повідомляє прес-служба агрохолдингу.

Як повідомлялося раніше, на початку жовтня керівництво компанії зробило заяву про рейдерську атаку на підприємства групи. Уже третій місяць рейдери усіма способами намагаються заблокувати операційну діяльність підприємств, включаючи збір і реалізацію врожаю.

Всі попередні незаконні рішення щодо діяльності компанії були винесені Харківським районним судом Харківської області, хоча всі підприємства групи знаходяться в Сумській і Чернігівській областях. 8 листопада рішенням Харківського апеляційного суду робота підприємств групи була розблокована, підприємства агрохолдингу отримали можливість реалізовувати зібраний урожай.

У той же час, за заявою адвокатів групи 10 грудня 2018 року рейдерами була поширена неправдива інформація про те, що Росток-Холдинг нібито незаконно вивозить зерно з елеваторів групи. Крім того, рейдери спотворили інформацію про передачу підприємств компанії Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (далі – АРМА).

Як прокоментував ситуацію Генеральний директор групи Росток-Холдинг Валерій Ласьков:

– Група Росток-Холдинг знаходиться під контролем і управлінням власників – Віктора Купавцева і Віктора Киянівського – і працює в звичайному режимі. Кожен може переконатися в цьому, відвідавши будь-який з підприємств холдингу. Інформація про АРМА і заборону на реалізацію зерна поширюється адвокатами замовника фактової кримінального провадження. Зазначене свідчить про те, що останні не можуть змиритися, що підприємства холдингу здійснюють свою діяльність.

Станом на сьогоднішній день аграрії групи день і ніч продовжують збирати врожай, який ще залишився на полях. У відповідність з робочим графіком здійснюється відвантаження зерна з усіх трьох елеваторів компанії. Керівництво Росток-Холдинг докладає максимум зусиль, щоб надолужити згаяний час і виконати зобов’язання перед своїми партнерами, адже атака рейдерів змусила компанію переглянути всі попередні робочі плани.

Читайте: Підприємства Росток-Холдинг передані Нацагентству з управління заарештованими активами

Довідка: Росток-Холдинг – вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні і реалізації зернових культур, а також виробництві і продажу молока. Під контролем групи близько 60 тис. га. До групи також входять 5 тваринницьких ферм, 3 елеваторні комплекси та низка торгових компаній.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка