PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

До мобільного додатку Дарниці GreenBook приєдналися 4500 лікарів

До мобільного додатку GreenBook, яке запустило ПрАТ Фармацевтична фірма Дарниця (Київ), за 9 місяців його роботи приєдналися 4500 українських лікарів.

До мобільного додатку Дарниці GreenBook приєдналися 4500 лікарів

Про це повідомила член наглядової ради компанії Світлана Діденко в інтерв’ю виданню apteka.ua.

– GreenBook сфокусований, перш за все, на фахівцях в кардіології, неврології та терапії, а також на фармацевтів і провізорів. Додаток містить протоколи лікування, алгоритми надання медичної допомоги, інформацію про галузеві події, – пояснила вона.

Діденко нагадала, що GreenBook є ядром освітньої платформи EduMedicalHub, яку Дарниця створила для співпраці з фахівцями у сфері охорони здоров’я. У 2018 році близько 40 тисяч лікарів були залучені до подій, які пройшли в рамках цієї платформи: інтерактивних тренінгів, екскурсій, онлайн-семінарів і лекцій.

За даними Світлани Діденко, всього в 2018 році за підтримки Дарниці пройшло понад 100 науково-практичних заходів.

ПрАТ Фармацевтична фірма Дарниця засновано в 1930 році. Дарниця є лідером в Україні за обсягом виробництва ліків у натуральному вираженні. Портфель компанії включає близько 250 найменувань готових лікарських засобів.

Читайте: Гендиректором фармацевтичної компанії Дарниця призначений Андрій Обрізан

У 2017 році компанія отримала чистий дохід від реалізації продукції в розмірі 2,530 млрд грн, що на 19% більше, ніж в 2016 році. Її чистий прибуток в 2017 році склав 342,111 млн грн. Бенефіціарами компанії є сім’я Загорій, в тому числі депутат Верховної Ради VIII скликання Гліб Загорій.

Теги:
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка