
Державний секретар США Ентоні Блінкен поговорив із міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою. Сторони обговорили дії, здійснені країнами всього світу для підтримки уряду України та українського народу.
Про це йдеться у пресрелізі, опублікованому на сайті Держдепартаменту США.
Блінкен та Кулеба також обговорили додаткові потреби України у сфері безпеки, а також економічної та гуманітарної підтримки нашої країни.
Ентоні Блінкен від імені США висловив співчуття тим, хто загинув унаслідок російської агресії на суші, на морі та у повітрі. За його словами, Кремль та його посібники будуть притягнуті до відповідальності за війну в Україні.
– Хоча Сполучені Штати сумують про втрати України, ми завжди пишаємося тим, що стоїмо на боці народу України та підтримуємо суверенітет та територіальну цілісність України, – йдеться у повідомленні Держдепу.
Раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав партнерів закрити небо, щоб допомогти Україні захиститися.