Укр Рус
, редакторка стрічки

Бомбосховища у Харкові: адреси та правила евакуації

Бомбосховища Харкова

Бомбосховища захищають від  обстрілів, обвалу приміщень та інших наслідків надзвичайної ситуації. У разі виникнення НС про це попередять звуки сирени. Після сигналу цивільної оборони Увага всім! треба спокійно прослухати повідомлення та виконати необхідні інструкції. Ця інформація передаватиметься по радіо, телебаченню чи через СМС-повідомлення. Факти ICTV розповідають про правила евакуації на випадок виникнення НС та пропонують список адрес бомбосховищ у Харкові.

Що взяти з собою та де сховатися

Передусім треба взяти з собою найнебхідніші речі – документи, воду, гроші, продукти першої необхідності та ліки, а також швидко знайти найближче бомбосховище.

До речі, бажано заздалегіть зібрати так звану тривожну валізу. Як це зробити правильно та що в неї покласти, ми розповідали раніше.

Зараз дивляться
Бомбосховища Харкова

Фото: Харківська міськрада

Читайте також
Куди ховатися та що з собою взяти на випад атаки РФ – поради
бомбосховище в Києві

Бомбосховища у Харкові

На сьогодні у Харкові налічується близько 4 тис. 200 найпростіших укриттів, які розміщені у підвалах житлових будинків. Вони розраховані на перебування людей від 1 до 4 годин.

В будинках з такими бомбосховищами є спеціальні покажчики та інформація з номерами телефонів Жилкомсервісу, де можна взяти від них ключі.

Бомбосховища Харкова

Фото: Харківська міськрада

Для працівників стратегічно важливих підприємств є понад 300 споруд цивільного захисту.

Є у Харкові й споруди подвійного призначення, де можна сховатися у разі надзвичайної ситуації. Це – метро, підземні паркінги та переходи.

Адресу найближчого укриття можна дізнатися в райадміністраціях, КП Жилкомсервіс та інформаційно-диспетчерській службі 15-62.

Адреси всіх бомбосховищ Харкова можна знайти на онлайн-карті, що постійно оновлюється.

Як записатися до тероборони у Харкові

Зараз через можливий напад РФ в усіх регіонах тренують бійців тероборони. Ті, хто бажає проходити контрактну службу у підрозділах територіальної оборони Харкова та області, можуть зателефонувати за номером: 093-2-113-113, або ж звернутися до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП).

У Харкові таких сім, на території області – майже 30.

ТЦК та СП у Харкові
ТЦК та СП у Харкові
ТЦК та СП у Харкові
ТЦК та СП у Харкові
ТЦК та СП у Харкові
ТЦК та СП у Харкові

До речі, підписати контракт на військову службу у підрозділах тероборони можуть усі охочі віком до 60 років, досвід служби не обов’язковий. Проте зараз поки діє заборона на прийняття на таку службу для офіцерів запасу.

Загалом постійна чисельність Сил територіальної оборони (без урахування резервістів та військовозобов’язаних) складає 10 тис. осіб.

Дивіться також
Готовність до ескалації з боку РФ: в якому стані українські бомбосховища
бомбосховище в Києві

Фото: Харківська міськрада

бомбосховище, надзвичайний стан, Новини Харкова, Російська агресія, Харків
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка