Безпечна вулична їжа: що їстівне та як обрати шаурму
Вулична їжа стає дедалі популярнішою серед українців. Її різноманіття нині вражає. До традиційних пиріжків і біляшів, з часом долучилися хот-доги, сендвічі і гамбургери. А нині українцям до вподоби і донер, або ж як його частіше називають – шаурма.
Медики ж радять пам’ятати і про елементарні правила безпеки і дивитися як і хто готує вам їжу. Адже через мораторій на перевірку підприємців нині у столиці з’явилось чимало “хатинок на курячих ніжках” – де грубо порушують елементарні санітарні норми.
Читайте: Чому не можна пропускати сніданок – вчені.
Таких МАФів із сумнівними харчами, без проточної води і елементарних санітарних умов нині в Києві як грибів після дощу. І переважна більшість з них без будь-яких дозвільних документів, а отже поза законом.
Тому краще вуличну їжу купувати в зареєстрованих і перевірених підприємців у стаціонарних закладах. Таких у Києві теж вистачає.
Лікарі-дієтологи ж нагадують: з вибором будь-якою їжі, а особливо вуличної, потрібно бути обачними. Адже навіть у найдорожчому ресторані можливі неприємності, то що вже казати про кіоски з шаурмою біля виходів із метро.
Раніше Факти ICTV писали до чого призводять перекуси на ходу.