Cерфінг без океану: де у Мюнхені серед міста підкорюють хвилі
Може це і не Гаваї, і тут бракує солоного морського бризу, але для німців ця Мюнхеньска хвиля не гірша за океанську. І нею щодня насолоджуються місцеві серфери. Це штучно створена річка Айсбах.
До неї міськими кварталами проходить потік води, що потужно виривається з підземелля. Аматори-серфінгісти довго чекали, щоб влада міста дозволила тут кататися. За умови – серфери самі відповідальні за травми.
Борис просунутий аматор. І час після роботи він присвячує не посиденькам за келихом пива, а хвилі. Захоплені спортом не лише учасники, але й туристи. Навколо бурхливого потоку збираються як на перформанс. Місцинка не менш популярна за музей БМВ.
Дивіться: Рятувальники на одеських пляжах: як цього року будуть оберігати людей
По обидва береги річки завжди шикується черга із серфінгістів. І між ними є неформальне правило – кататися 30 секунд, максим хвилину. Якщо затриматися довше, тобі свистітимуть, мовляв – поступися місцем.
Однак з німецькою пунктуальністю – це виняток. Тут не люблять сваритись, а скоріше похвалять за класний стрибок. Дівчат-серфінгістів тут не надто багато. Ймовірно через те, що отримати можна не лише купу задоволення, але й синців.
Лука вже 4 роки підкорює хвилі, але океанські іноді легші за Айзбах. З акулою тут не зустрітись, але підводного каміння не уникнути. Ні сотні глядачів, ні ризик травми аматорів не зупиняє. Це спортивна локація нон-стоп. Незалежно від сезону.
Влітку тут серфінгісти 24 години на добу. Ви можете прийти сюди о другій ночі, і буде мінімум 3 серфери. Підприємливі німці перетворили столицю пива і бароко на привабливе місто для серфінгістів. Де посеред житлових будинків можна схопити дошку та спіймати хвилю.
До слова, серфер зловив 24-метрову хвилю і встановив рекорд.