Чорна п’ятниця по-українськи: як не стати жертвою меркетингових ходів
Розпродаж у Чорну п’ятницю в Україні започаткований не так давно. Це все таки американська ініціатива. У нас все трохи інакше. У більшості магазинів Чорна п’ятниця триватиме 3 дні, тобто ще й у вихідні. Однак подекуди кількість товарів зі знижками обмежена, тому продавці радять поспішити.
Поступово традиція полювання на величезні знижки набула популярності у Європі. Часто вона супроводжується тиснявою, а іноді не обходиться без серйозних травм, особливо в Америці. В Україні Чорна п’ятниця минає досить мирно. Грандіозні розпродажі зазвичай практикують великі торгові центри.
Читайте: Чорна п’ятниця: трагічні і безглузді випадки розпродажів.
До того ж, треба бути уважним, аби не вловитися на підступний рекламний гачок. Бо трапляється, що перед Чорною п’ятницею магазини спеціально роблять ціни набагато вищі, ніж вони були насправді. Аби потім штучно створити знижку. Маркетологи радять не піддаватися шопінг-ажіотажу.
Отже, потрібно заздалегідь визначитися, що вам необхідно купити, порівняти ціни на потрібну річ, аби розуміти, де на неї справжня знижка; розрахувати свій бюджет; за покупку платити готівкою, а не карткою, ви маєте відчувати гроші в руках. Також радять взяти з собою когось, хто не такий шопоголік, як ви, аби порадитись перед покупкою. А взагалі справжня Чорна п’ятниця – в Америці. За статистикою, 50% всіх покупок, які за рік роблять американці, потрапляють саме на проміжок між Днем подяки і Різдвом.
Чорна п'ятниця: чи вийшло у вас задешево закупитися?
Нагадаємо, чому українців дурять на Чорну п’ятницю.