, редактор стрічки, журналіст, оглядач

Домагання є, секс-скандалів немає: чому Україна їх уникла

Низка секс-скандалів почалися на початку жовтня, коли видання New York Times опублікувало розслідування про дамагання Харві Вайнштейна до 13 жінок. А вже за тиждень хвиля секс-скандалів дістається політиків. Віце-спікер Естонського Парламенту Тааві Вийвас залишає посаду через звинувачення у домаганнях. Наступного дня з тієї ж причини йде у відпустку голова Амазон Рой Прайс. 15-го жовтня акторка Аліса Мілано закликає жінок розповістИ про домагАння в інтернеті під хештегом мі-ту. А наприкінці жовтня у Британії 36 депутатів звинувачують у сексуальних домаганнях! Разом з ними і Першого міністра країни. Тереза Мей пообіцяла звільнити кожного, чию провИну доведуть.

Читайте: Засуджених за сексуальні злочини американців “помітять”.

Завдяки подібним випадкам ставлення суспільства до проблеми, яку ще донедавна вважали “табу”, почало змінюватися. Найпоширеніше сексуальне домагання – коли керівник вимагає сексу в обмін на кар’єру. Жертвами найчастіше стають молоді жінки. Однак, слизькі компліменти, образливі жести, багатозначні погляди або цинічний свист – теж сексуальні домагання.

Однак, в нашій країні чоловікові з такою поведінкою радше заздритимуть друзі. В Україні проблемою це вважають меншість респондентів опитувань. Однак, вихід є – кажуть експерти. Найчастіше жертви намагаються уникати кривдника. Однак, ефективніше – відверта розмова, що розставить всі крапки над “і”.

До слова, зірку серіалу Пліткарка Еда Вествіка звинуватили у згвалтуванні.

Джордж Клуні, Кевін Спейсі, секс-скандал, Харві Вайнштейн
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Ad
Помилка в тексті
Помилка