ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Українські патріоти і проросійські активісти: пам’ятні заходи 9-го травня у Києві

На пам’ятні заходи 9-го травня у Києві вийшли близько 3 тис. людей. Поряд опинилися українські патріоти і проросійські активісти. На щастя, обійшлося без сутичок.

Від самого ранку київські активісти обурюються. Задля сьогоднішнього покладання квітів до Меморіалу слави, звідти прибрали вчорашні квіти, які покладали до Дня пам’яті та примирення.

В цей час поліція зустрічала усіх учасників акції-аналогу російського Безсмертного полку на виході з метро, там вибірково обшукували сумки. Через перекриття центральних вулиць, дістатися Алеї слави можна було лише підземкою.

Хоча поліція цьогоріч була набагато м’якішою за попередні. В Безсмертному полку сьогодні можна було побачити і портрети з георгіївськими стрічками, і діточок, які бігали з радянським прапором. Навіть портрет Сталіна.

Читайте: Покладання квітів та колони вшанування пам’яті загиблих: як проходить День перемоги

В поліції нарахували колону до трьох тисяч учасників акції, заявивши, що все минуло спокійно і без бійок.

Хоча біля Меморіалу Безсмертний полк зустріли і небайдужі кияни, які вважають, що сьогодні День пам’яті і святкувати нема чого.

Було у натовпі і чимало провокаторів, як, наприклад, жіночка з пляшкою алкоголю. Коли її намагалася затримати поліція – почала тікати.

Урочисті заходи у Києві закінчились після обіду. Хоча квіти до Меморіалу несуть і досі.

До слова, Зеленський відвідав могилу дідуся і подякував ветеранам.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка