ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Відбивають до 7 тис. атак на рік! Як працює кіберзахист у Туреччині

З розвитком нового покоління мобільного зв’язку, технологій та інформаційних систем, людству доведеться вчитися і нового покоління кіберзахисту, такі вміння демонстрували на спеціалізованій виставці  у Стамбулі.

Оператор Турксел. Тут мають інформацію про майже 50 млн абонентів і приватних клієнтів. І тому система безпеки не гірша, ніж у Білому домі – трирівнева. Доступ до айті-сховищ за біометричними даними.

Будівлі захищають не лише від віртуального ворога, але й від природних катаклізмів. Кожна кімната може витримати двогодинну пожежу. А сама будівля  – навіть 9-ти бальний землетрус.

Над кібербезпекою дата-центру працюють тисяча фахівців. Поки абоненти мають справний зв’язок, програмісти стежать за десятками технічних параметрів. Є окрема команда, що відбиває до 7 тис. кібератак за рік. Але іронія в тому, що навіть найкращих можуть обійти. Бо проти хакерства запобіжників немає.

Дивіться: Кіберполіція викрила піратський сервіс, що ретранслював популярні телеканали

Саме там, два роки тому допомогли Україні знайти джерело вірусу Petya та заблокувати його.

Раніше турки боролися з кібервірусами місяць, тепер – це займає три хвилини.

Тут кажуть: “Цінна інформація – породжує потужну армію хакерів”.

Щоб відбити атаку – такі телекомгіганти, як Турксел, потребують найкращих фахівців. І хоча надвисокий рівень захищеності не гарантує цілковитої безпеки, утім, компанії вчаться оперативно реагувати.

До слова, кібербезпека країн: як захищається Україні і хто нам допомагає.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка