Укр Рус

Останні слова пілота Boeing, що впав у Ростові (ВІДЕО)

Останні слова пілота Boeing, що впав у Ростові (ВІДЕО)

У мережі з’явився запис переговорів диспетчерів з пілотами Boeing-738 за кілька секунд до аварії в аеропорту Ростова-на-Дону.

Аудіозапис опубліковано у співтоваристві Ростов-на-Дону/Головний у соцмережі Вконтакте.

На аудіо чути, як пілот говорить з диспетчером.

Зараз дивляться

Розмова йде англійською мовою. Час початку переговорів – 3:31.

Між тим рейс FZ981 повинен був приземлитися в Ростові в 1:20. Це означає, що літак приземлявся з більш ніж з двогодинним запізненням. Найбільш імовірною причиною затримки рейсу є погода в Ростові – дощ і штормовий вітер.

У момент початку переговорів Boeing знаходився на висоті приблизно 1 500 метрів. До посадки йому залишилося кілька хвилин. Ні в голосі пілота, ні в голосі двох диспетчерів не чути тривоги. Вони обговорюють звичайні технічні деталі посадки. Такі ж деталі обговорюються російською мовою з пілотом іншого рейсу.

Читайте: На борту “ростовського” Boeing було 7 українців: перші ФОТО з місця аварії (+ВІДЕО)

Як повідомляє РИА Новости з посиланням на джерело в екстрених службах, на місці аварії виявлено першу з двох “чорних скриньок” літака, що розбився. Пошуки другої тривають.

Нагадаємо, пасажирський літак Boeing-737-800 авіакомпанії Fly Dubai розбився при посадці в аеропорту Ростова-на-Дону. На борту перебували 62 людини, всі вони загинули.

За попередніми даними, лайнер розбився при посадці після заходу на друге коло, перед яким провів у зоні очікування аеропорту більше 2 годин.

Пізніше МНС РФ опублікувало список загиблих.

Відео: YouTube.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка