Укр Рус
, головна редакторка

Путін програв Порошенку

Путін програв Порошенку

Президента РФ Володимира Путіна змусили віддати Надію Савченко по-хорошому, вважає лідер російських націоналістів Дмитро Дьомушкін.

– Одного хорошого солдата поміняли на двох не дуже хороших. От і все. Звичайна подія. Зрозуміло, що справа ця була каламутною з самого початку. Треба було (Путіну) не ганьбитися на всю країну так довго, а вирішити це питання швидко і тихо давно вже, – сказав він в інтерв’ю Апострофу.

Дьомушкін зазначив, що цей обмін є перемогою Києва, а не Москви.

Зараз дивляться

– У нас спочатку на всю країну трубили про “вбивцю, карателя та мирних журналістів”, а потім ось так взяли і погодилися на обмін на хлопців, які “раніше звільнилися”. Так що це не перемога Путіна. Кремль своїх полонених героями робити не захотів, Путін зустрічати їх не поїхав, і громадськість з кульками і квітами не нагнали. Тоді як в Україні ситуація зовсім інша.

Читайте: Порошенко відповів Путіну

Путіна просто змусили в рамках переговорного процесу віддати Савченко по-хорошому. Сам би він її не проміняв, особливо на цих двох, – вважає лідер російських націоналістів.

Нагадаємо, Надія Савченко повернулася в Україну після обміну на двох російських ГРУшників 25 травня, 27 травня вона дала прес-конференцію.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка