PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Alexandra Spring
Автор: Олександра Спрінг

6 правил тривалих та щасливих стосунків

14 лютого відзначають День святого Валентина. У цей день всі говорять про стосунки, про їхнє збереження, гармонію та шляхи вирішення проблем, які виникають між чоловіком та жінкою.

Певно у всіх є знайомі пари, які разом переживають проблеми, що підкидає їм життя. Але як вони це роблять?

Редактор видання Guardian Australia Олександра Спрінг опитала 15 пар, які відповідали на запитання щодо того, як їм вдається зберігати стосунки та складні періоди.

Дружба є ключовою

Майже кожна пара сказала, що вони один для одного найближчі друзі. Шеф-кухар Девід Суейн відзначив, що він завжди ставиться до своєї партнерки Сари як до товариша.

Я б втратив без Сари безліч шансів, тому розповідаю про все. Це одна з прекрасних речей, які ми можемо робити разом, говорити про все, що завгодно, без будь-яких упереджень з боку іншого.

Деякі пари починають стосунки як друзі, а потім стають партнерами. В інших спочатку спалахує пристрасть, яка потім переростає у міцну дружбу. І вони наполегливо працюють, щоб підтримувати її.

Інтим важливий

Фізична близькість є важливою частиною зв’язку. Сара Мун вважає, що інтим – це справжній клей і важлива частина справжнього довголіття у стосунках.

Ми обоє зосередили свою увагу на підтримці своїх сексуальних стосунків, адже якщо не працювати, вони можуть стати тим предметом, що роз’єднає пару.

Відмінності – це добре

Гіларі Белл покохала свого чоловіка за те, що він бачить світ зовсім по-іншому. Так партнери можуть відкривати один одному очі на речі, на які б вони самостійно не звернули увагу. Це стосується не тільки книг чи мистецтва, але й людей. Не потрібно робити людину схожою на вас.

Читайте: Не стріли Амура: 4 психологічних фактори, від яких залежать стосунки

Погляди в парі повинні збігатись десь на 85%. Інші 15% можуть не подобатись, але чи зможете ви цим керувати? Ви зможете з цим жити? Але не намагайтеся змінювати це.

Працюйте з неминучими конфліктами

Люди кажуть, що не варто битися у шлюбі. Але Рейд Фроггатт вважає, що це варто робити.

Я думаю, варто битися. Варто це робити щодня. Але не битися у прямому значенні, а вести переговори. Мати багато регулярних невеличких переговорів. Так ви вирішуватимете проблеми та будете рухатись далі. Це вибудовує довіру та повагу до партнера.

Це не означає розбирати речі відразу. Журналістка Лі Таллоч сміялась над старомодною порадою “не лягати спати на сварку”.

Забудь про це. Іноді “ткнути в гніздо паличкою” – це не дуже гарна ідея. Ви індивідуальні, й інколи варто піти одне від одного.

Спитай у фахівців

Консультування з питань подружнього життя, безумовно, можуть допомогти у стосунках.

Читайте: Бар розбитих сердець: у США працює заклад для тих, хто не святкує День закоханих Розіграші та фотозони: як магазини підготувалися до Дня закоханих День закоханих - час освідчень! Як зробити пропозицію

Чарді та Девід Крістіан одружені 50 років, і вони наголосили, що психолог дуже змінив їхні стосунки.

Ви повинні знайти спосіб, як полюбити те, що ви хочете змінити найбільше. Так ви знайдете інший спосіб прийняття.

У будь-якої події є перспектива

Головний науковий співробітник Bitcoin Foundation Гевін Андресен сказав, що коли все стає погано, це не означає, що так було і буде завжди.

Ви дивитесь на речі через своє сприйняття. Але в усьому є хороша та погана сторона. У час найгірших, найважчих речей є щось хороше.

Варто переглядати своє ставлення до подій, переосмислювати та розглядати все з різних сторін. Адже навіть у найгіршій події є перспектива на початок чогось хорошого.

Автор: Олександра Спрінг, редактор щодо редакційного партнерства в Guardian Australia.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка