PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Тарас Загородній
Автор: Тарас Загородній

Чи запрацює реформа Генеральної прокуратури

26 грудня відбувся брифінг генерального прокурора України Руслана Рябошапки щодо реформи Генпрокуратури.

З 2 січня 2020 року перестане функціонувати така інституція як Генеральна прокуратура – її трансформують в Офіс генпрокурора.

Чергове проведення переатестації працівників Генеральної прокуратури є невиправданим рішенням. Не варто так часто змінювати кадри в цій інституції. П’ять років тому Генпрокуратуру змінили, а слідчі так не працюють. Вони повинні володіти повною інформацією щодо роботи та знати її специфіку. А наразі через певний період часу Генеральна прокуратура знову навчає нових працівників своїй роботі, – розповідає політичний експерт Тарас Загородній.

За нової реформи відбулося підвищення відповідальності керівників прокуратури, що є плюсом. Проте після такої масової переатестації працівників та скорочення складу на майже 1 тис. слідчих, хороших результатів очікувати не варто.

Читайте: Справи Майдану: в ГПУ назвали кількість обвинувальних вироків

Прокурори за колишнього складу були перезавантажені роботою. Відповідно, після зменшення кількості працівників навантаження ще більше зросте, а це означає зменшення якості слідства, що тягне за собою відсутність бажаних результатів.

Ліквідація Академії прокуратури є виправданим рішенням, оскільки в Україні багато юридичних факультетів, котрі дають відмінні знання для вирощування кадрів.

Автор: Тарас Загородній, політичний експерт. 

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка