PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Автор: Віктор Таран

Дебати на НСК Олімпійський: ми не почули головного

19 квітня дебати на НСК Олімпійський продемонстрували найголовніше – готовність або неготовність кандидатів до президентства.

З одного боку ми побачили радикальний популізм, який висловлював Володимир Зеленський, а з іншого – втомлену відповідальність Петра Порошенка.

Якщо звернути увагу на обличчя Порошенка, ми побачили, що він втомлений, розуміючи скільки він пройшов за 5 років. З боку Зеленського ми бачили, що він думає, що все робиться просто та легко, але це не так.

Кандидати грали на два електоральних поля – для прихильників та для мобілізації тих, хто ще не визначився. Саме на них йшла персональна дискусія. Але навіть тут були продемонстровані помилки в обох кандидатів.

Читайте: На одній сцені і на колінах: як пройшли дебати на Олімпійському Ви - не Голобородько! Фінальна промова Петра Порошенка на дебатах Порошенко і Зеленський встали на коліна перед народом України

Якщо говорити про Петра Олексійовича, то помилка в емоційності. Проте її можна пояснити, оскільки він переймається за долю держави.

Помилка Зеленського в тому, що він назвав громадян, які проживають в ЛНР та ДНР, повстанцями.

Це виходить за рамки розуміння, тому що це повністю лягає в риторику російської пропаганди, що в Україні громадянська війна. Володимир Зеленський має терміново вибачитись та пояснити свої слова.

Дебати на НСК Олімпійський – це обмін загальними мантрами.

На жаль, ми не почули відповідей на найголовніші запитання, а саме: який зовнішній курс, бачення питання безпеки, яка буде економічна політика, як вони бачать подальшу роботу з парламентом та Кабміном, питання щодо коливання курсу та питання денаціоналізації Приватбанку.

Автор: Віктор Таран, голова центру Ейдос, політолог.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка