Я чую, що музиканти повинні займатись музикою, а політики – політикою. 27 років ці політики займаються своєю справою і, що ми бачимо? Яке слово у вас виникає при думці, що роблять політики? Крадуть.
Я не готовий миритись з подібною ситуацією. Що мені та українцям загалом залишається робити в подібній ситуації? Я не готовий жити в такій ситуації. Саме тому дуже важливо відповісти чесно на питання: чому всі 27 років все було не так?
Чудові політичні промови сьогодні на Ялтинській конференції про те, як потрібно швидше вступити до НАТО та Євросоюзу – я підтримую це. Лунають важливі слова про те, як потрібно протидіяти російській агресії, економіка в країні має зростати і цим потрібно займатись – підтримую. Але хіба ми, розумні люди, не розуміємо в чому корінь проблем в Україні. Хто з політиків справді думає про те, як повернути у нас справедливість?
Читайте: Трішки потерпіть. Вакарчук – про політичну кар’єру
Коли ми говоримо про шлях до НАТО та ЄС, ми не говоримо про фундаментальний шлях, який передує – шлях верховенства права. Ми навіть не почали ставати на цей шлях, незважаючи на те, що говорять політики.
Рівність перед законом є основною умовою багатства країни.
Вона потрібна для того, щоб країна стала сильною і могла протистояти будь-якій агресії, незалежно від того, хто може посягати на територію.
Мене цікавить питання: як стати на шлях процвітання? Як почати реформувати нові суди і комісії, які формують дані суди, не складали зі старих суддів, а з людей, які насправді мають вершити майбутнє в цій країні.
Наразі судам довіряє лише 1% українського населення. Ті, кому не довіряють, не можуть створити той суд, якому б вірило населення.
Автор: Святослав Вакарчук, український музикант, вокаліст, лідер рок-гурту «Океан Ельзи», композитор, громадський діяч.