PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Ольга Йосипчук
Автор: Ольга Йосипчук

Місія МВФ в Україні: на яких умовах буде новий транш

14 листопада місія Міжнародного валютного фонду відновить свою роботу у Києві.

Про це заявив постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман. Він сподівається, що місія, яку очолюватиме Рон ван Роден, та українська влада дійдуть згоди щодо умов нової програми фінансування і вже до кінця 2019 року ми отримаємо черговий транш.

МВФ глибоко стурбований та розчарований корупцією і так званою боротьбою з нею. Я можу прогнозувати, що Україна отримає транш, проте сума не перевищуватиме $1-1,5 млрд і буде поділена на дві-три частини. Також будуть прописані нові формули обрахування відсотків, – розповідає політолог Ольга Йосипчук.

Читайте: Сподіваємось на швидкий результат – МВФ про візит в Україну

Нові умови та вимоги до реформ стануть жорсткішими, адже ситуація з року в рік не змінюється. МВФ захоче гарантій у вигляді ухвалення закону про ринок землі.

Земля – наш єдиний стратегічний запас, тому усі закони стосовно її продажу мають бути розглянуті дуже ретельно. Винищувати Карпати та відкривати можливості монополістам-іноземцям купувати нашу землю під чергові транші – це не тільки позбавить нас стратегічних запасів, але й призведе до повної тихої колонізації іноземцями. Потрібно створювати умови для інвесторів, а не продавати останнє.

Читайте: НБУ очікує перший транш від МВФ до кінця року

Ймовірно, відкритий ринок землі буде головною умовою траншу від МВФ. Хоча продаж землі має ухвалювати не уряд, а простий український народ на народному референдумі.

Автор: Ольга Йосипчук, політолог, фандрейзер, засновник ГО НЕО Лідери.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка