PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Автор: Сергій Костира

Що буде із затриманими українськими моряками

У всіх країнах пострадянського простору є обтяжуюча обставина – не визнання вини – не каяття. У зв’язку з цим, до його загального терміну може бути додано декілька років засудження.

Всі ми знаємо, що з давніх-давен і КГБ, і нинішні спеціальні служби Росії, і постсовдепівський простір працював на препаратах хімічного виробництва. Якщо буде доведено, що в кров наших моряків потрапляли хімічні-психотропні речовини, те, що вони казали – буде визнано незаконним.

Наскільки мені відомо, такий препарат діє протягом доби, а після того виводиться природнім шляхом. Визнання наших моряків не є доцільними, оскільки, в будь-якому випадку, зроблені під примусом.

У нас є європейські країни, є країни у складі НАТО, які чітко вказують топографічні дані, що сутичка відбулась у нейтральних водах. Жодним чином наш корабель не заходив у води РФ.

Хто б на що не нарікав і не казав про те, що був Іловайськ, Донецький аеропорт, а Порошенко не вводив ВС. Хочу зазначити, що все зроблено вірно. Оскільки це єдиний випадок, коли Росія проявила агресію під власним прапором. Це і є тим фактором, який каже, що Росія є агресором.

Правову систему в Росії я б особисто назвав Путінською системою правосуддя. Оскільки там жоден чинник не спрацьовує.

Задача спецслужб – перевербувати наших бранців, якщо погоджуються – повернути. У нас безліч прикладів тих, хто повернувся або ні. Питань до того, як діє РФ – дуже багато і це абсолютно незаконно.

Європейські країни засудили Росію, і я особисто впевнений, що через такі дії буде підняте питання про відключення РФ від платіжної системи SWIFT. Це призведе до повного краху Росії, що допоможе нам перемогти їх у війні.

Автор: Сергій Костира, адвокат.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка