Укр Рус
, редакторка стрічки

Крові було дуже багато! В Австралії підлітка покусали морські блохи

Крові було дуже багато! В Австралії підлітка покусали морські блохи

Це сталося, коли хлопець після футбольної гри вирішив охолодити ноги в місцевій річці, повідомляє Zaw.com.

Він постояв там близько півгодини, при цьому, хлопець нічого не відчув, але додому прийшов із закривавленими ногами.

– Це було схоже на бойову травму … крові було дуже багато … Ми повели його в душ, але кров текла і текла. Зовсім не згорталася, – розповів батько Сема Джеррод Кенізом.

Морський біолог доктор Дженеффер Волкер-Сміт вважає, що Сем випадково потурбував цілу групу “морських бліх”, яких привабила якась їжа.

Зараз дивляться

– Зазвичай вони не підстерігають нас у воді, як піраньї, – зазначила Волкер-Сміт і додала, що громадськості не варто турбуватися через інцидент.

Крові було дуже багато! В Австралії підлітка покусали морські блохи Фото 1

Читайте: Ледь не став жертвою акули! Хижак атакував камеру дайвера

До речі, в Австралії горбатий кит врізався у човен. Судно підлетіло у повітря. Таке зіткнення завдало пасажирам багато каліцтв.

Австралія
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка