Укр Рус
, редакторка сайту

В Україні затримано 15 осіб за спроби продажу нелегальної зброї

затримання за нелегальний продаж зброї
Фото: СБУ

В Україні було зупинено нові спроби продажу нелегальної зброї та боєприпасів. 15 осіб затримані співробітниками Нацполіції та СБУ.

Про це повідомили в пресслужбі СБУ.

Затримано осіб, які намагалися продавати нелегальну зброю

Під час комплексних заходів було затримано 15 осіб, які в різних регіонах України намагалися продати зброю, вивезену з фронтових районів або колишніх зон бойових дій.

Зараз дивляться

Правоохоронці викрили місцевого жителя Полтавщини, який організував на подвір’ї підпільну майстерню для відновлення зброї, зокрема снайперських гвинтівок. Він планував продавати відновлену зброю.

У цій же області було затримано рецидивіста, який хотів продати партію гранат через 17-річну знайому, щоб уникнути уваги правоохоронців. Фігурант уже притягувався до кримінальної відповідальності за торгівлю зброєю та наркотиками.

На Закарпатті було затримано чотирьох торговців зброї, які діяли окремо. Вони намагалися збути:

  • понад 1,5 кг тротилу;
  • бойові гранати;
  • російські автомати АК-12 з боєприпасами.

Троє з них уже мали проблеми із законом за крадіжки та наркотики.

затримання
Фото: СБУ
Фото: СБУ
Фото: СБУ
Фото: СБУ
зброя, міни
Фото: СБУ
продаж зброї
Фото: СБУ
Фото: СБУ
затримання
зброя, міни
продаж зброї

На Херсонщині правоохоронці затримали жителя Кіровоградщини, який приїхав у південний регіон, щоб купити та продати протитанкові міни з деокупованих територій.

На Буковині викрили та затримали демобілізованого військового, який привіз, так би мовити, трофейну зброю з фронтових районів.

Також було затримано шістьох інших осіб, які намагалися організувати нелегальний продаж зброї в західних областях.

Усі затримані зараз перебувають під вартою. Їм повідомлено про підозру в незаконному поводженні зі зброєю (ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України), за що фігурантам загрожує до семи років позбавлення волі.

У СБУ повідомили, що після проведення експертиз, вилучену зброю направлять на потреби Збройних сил України.

Читайте також
Затримано агентів РФ, що намагалися створити “повстанський рух” для зриву мобілізації
Агенти РФ намагались вербувати "повстанців" в Україні: СБУ затримала агентів РФ

Джерело: СБУ
Війна в Україні, Зброя, Обшуки, СБУ
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка