Укр Рус
, головна редакторка сайту Вікна

Динамо – Маріуполь: матч скасовано

Динамо – Маріуполь: матч скасовано

Про це повідомляє прес-служба ФК Маріуполь, передає УНН.

– Сьогодні на нашому стадіоні повинен був відбутися матч 7-го туру Української Прем’єр-ліги Маріуполь – Динамо. Однак київська команда в Маріуполь так і не прибула, тому матч, ймовірно, не відбудеться, – йдеться в повідомленні.

Відомо, що вболівальникам, які вже придбали квитки, пропонують звернутися до кас стадіону або спорткомплексу Іллічівець і здати їх, щоб отримати назад гроші або ж відвідати товариський матч збірної ветеранів українського футболу.

Читайте: Динамо зірає з Янг Бойз, Зоря з Гертою: онлайн трансляція жеребкування групового раунду Ліги Європи

Зараз дивляться

– Друзі, повірте ми зробили все можливе, щоб матч Маріуполь – Динамо відбувся, – заявив віце-президент ФК Маріуполь Андрій Санін.

До слова, київське Динамо отримало офiцiйнi листи від МВС, СБУ та УДО стосовно надання рекомендацiй щодо можливості проведення в Марiуполi матчiв УПЛ і МВС не рекомендувало проводити матч Маріуполь – Динамо на стадіоні Іллічивець.

Динамо, Маріуполь, Футбол
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка