
Про це він повідомив в інтерв’ю New York Times, передає
– Вони вважали, що це погано, що я хочу налагодити відносини з Путіним, або що я твердо переконаний, що ми можемо порозумітися з Росією і що це добре. Це чудово, що ми можемо порозумітися не тільки з Росією, але й з іншими країнами, – заявив Трамп.
В агентстві переконані, впевненість Трампа у необхідності нового старту відносинам із Москвою є не просто передвиборчою риторикою.
Читайте: Трамп сказав, скільки років буде президентом
За словами самого Трампа, нормалізація відносин США з Росією могла б у тому числі допомогти у боротьбі з ІДІЛ.
– Я б дуже хотів зуміти порозумітися з Росією, і, думаю, вони б хотіли порозумітися з нами. Це в наших спільних інтересах, – додав Трамп.
Раніше Дональд Трамп виступив проти використання терміну “перезавантаження” у майбутніх відносинах США і Росії.