Укр Рус
, редакторка стрічки

В Афганістані вбили журналіста і переможця Пулітцерівської премії

вбивство Даніша Сіддікуі

В Афганістані вбили індійського журналіста Даніша Сіддікуі, який висвітлював збройний конфлікт між афганськими силами та ісламським угрупуванням Талібан.

Окрім Сіддікуі, від поранення також загинув афганський офіцер.

Даніш Сіддікуі прибув на територію Афганістану у понеділок, 12 липня. У нього потрапила куля під час обстрілу. Відомо, що раніше він також отримав осколкове поранення, однак після допомоги медиків повернувся до роботи.

Зараз дивляться

Індійський журналіст працював на міжнародну новинну агенцію Reuters з 2010 року. Його спеціалізаціями були війна в Афганістані та Ірані, землетруси у Непалі та протести у Гонконзі. У 2018 році Даніш Сіддікуі отримав Пулітцерівську премію разом з редакцією.

Керівник Reuters повідомив, що вони шукають більше даних про вбивство співробітника. На новину про смерть журналіста відреагував Посол Афганістану в Індії Фарід Мамундзай.

– Глибоко засмучений сумною новиною про вбивство друга Даніша Сіддікуі у Кандагарі.

Фото: Danish Siddiqui

Джерело: ВВС
Афганістан, Вбивство, вбивство журналіста, Журналісти
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка