Укр Рус
, редакторка стрічки

Ймовірно, Токаєв залишиться президентом: екзит-поли позачергових виборів у Казахстані

Касим-Жомарт Токаєв - президент Казахстану
Фото: Depositphotos

Чинний президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв, ймовірно, знову перемагає на позачергових виборах з абсолютною більшістю голосів, свідчать дані трьох екзит-полів.

За інформацією першого післявиборчого опитування від Міжнародного інституту регіональних досліджень Відкрите суспільство, Токаєва підтримують майже 82,5% громадян. Друге місце посідає пункт проти всіх, який обрали 5,2% людей.

Проте в Інституті громадської політики партії влади Аманат стверджують, що Токаєв набрав 85,4%, а 3% громадян обрали графу проти всіх.

Зараз дивляться

За даними третього екзит-полу від Інституту комплексних соціальних досліджень СОЦІС-А, Токаєва підтримали 82% громадян, проти всіх голосували 4,2% людей.

Позачергові вибори на території Казахстану призначили через зміни у чинному законодавстві, які відбувалися протягом 2022 року. Зокрема, влітку в Казахстані провели референдум, на якому більш ніж 77% громадян підтримали зміни до основного закону.

Читайте також
Понад 200 тис. росіян втекли до Казахстану після оголошення Путіна про мобілізацію
казахстан

Джерело: Радіо Свобода
вибори президента, Казахстан, Росія
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка