
Якими б спокусливими були пропозиції західних компаній – вони хочуть пишатися Україною. Про це розповідається в 1 серії проекту Завтра.UA. на телеканалі СТБ.
Сергію Боєву 33 роки і він працює директором з розвитку бізнесу в компанії Укргазвидобування.
Він розповів, що вступивши до економічного університету в Україні, зрозумів, що знань тут недостатньо і наполегливо працював, щоб отримати освіту за кордоном, але грошей не було.
Кілька років він намагався потрапити в програму з обміну студентами, але нічого не вдавалося.
– Я родом з Луганської області, з невеликого містечка. Мої батьки працювали держслужбовцями. Мама працювала в пенсійному фонді. Папа спочатку на заводі, потім перейшов в одне з комунальних підприємств. Я жив дуже простій родині. Ходив в дуже просту школу, – розповів він.
Читайте: Шкільна освіта у Канаді: 4 уроки і жодних домашніх завдань
Уже після закінчення університету Сергій потрапив в міжнародну програму, за якою набирали талановитих випускників зі східної Європи – на роботу в Лондон. Після декількох років роботи і вже маючи хороші можливості, він вирішує все кинути і таки отримати бажану освіту в США.
Після навчання Сергію почали пропонувати роботу в Лондоні, Дубаї та Казахстані, де йому запропонували півмільйона гривень зарплати на місяць.
– Ми розуміли, що відбувається в країні. Ми теж стояли на Майдані. Я сам як представник східного регіону особливо гостро це переживав. І розуміючи, через який складний період проходить країна. І розуміючи, що я вже на тому етапі, коли я вже зможу повернутися і внести свій вклад в ті позитивні зміни і реформи, які відбуваються я порахував, що якщо не зараз то коли ще? – сказав він.
Тепер Сергій і його команда, яка складається з таких же, як він випускників закордонних університетів, допомагають Україні вирішити газові проблеми.
Головна мета – досягнення енергонезалежності України, і повна відмова від імпорту російського газу.
– Я зараз, прямо зараз можу внести свій вклад і я готовий до цього ризику. Я сподіваюся, що вийде – сказав Сергій.
Також він сподівається, що незабаром Україна зможе показати молоді, що їй є куди повертатися.
Раніше ми писали, як закордонний диплом впливає на пошук работи.