ЄС може ввести санкції проти України – Данилюк

Санкції можуть ввести у разі непідписання багатосторонньої конвенції MLI про усунення подвійного оподаткування, повідомляє FinClub.
– Ми повинні до 28 червня підписати багатосторонню конвенцію про виконання заходів, які стосуються угод про оподаткування, це так званий MLI. Відповідне рішення було прийнято Кабінетом міністрів ще в грудні минулого року, – зазначив міністр фінансів Олександр Данилюк.
Читайте: Рада ЄС назвала дату виборів до Європарламенту 2019
Глава Мінфіну закликав надати йому повноваження для підписання конвенції.
– Я все ще чекаю повноважень, які дадуть мені можливість це підписати. Це останній шанс для України приєднатися до цієї угоди. Його ще потрібно буде ратифікувати. Цей процес має бути завершений до кінця року. Якщо це не буде зроблено – буде існувати ризик застосування проти України економічних санкцій з боку Європейського союзу, – сказав він.
Раніше Факти ICTV писали, що під час саміту Україна-ЄС у Брюсселі 9 липня обговорять боротьбу з корупцією, макрофінансову допомогу Євросоюзу для України та імплементацію Мінських угод.