, журналіст, випусковий редактор YouTube-каналу Факти ICTV

Українські десантники перемогли на змаганнях у Шотландії

Українські десантники перемогли на змаганнях у Шотландії

Про це повідомило командування десантно-штурмових військ ЗСУ у Facebook.

Марш-кидок проходив у горах Шотландії. На маршруті були підйоми, струмки і болота. По всій дорозі були чек-пойнти, де можна було відпочити і поїсти.

У змаганнях взяли участь військовослужбовці близько 10 країн НАТО і цивільні спортсмени з різних країн світу. В цілому залучалося майже 2 тис. осіб.

Зараз дивляться

Читайте: Україна і НАТО організовують кіберполігон ЗСУ

До складу української команди увійшли шестеро учасників АТО, троє з яких – діючі офіцери ЗСУ, двоє звільнених у запас і представник Нацгвардії.

Щоб отримати золото, учасники повинні були подолати дистанцію менш ніж за 24 години. Українські ветерани з маршрутом впоралися за 23 години.

Раніше Факти ICTV писали, що  у Литві почалися військові навчання НАТО, в яких візьмуть участь близько 18 тис. військових.

ВСУ
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка