, керівниця розділу Lifestyle

За стандартами НАТО. Поліцейським видадуть пістолети-кулемети МП-5

Нацполіція

Керівництво Національної поліції України розглядає можливість забезпечення поліцейських сучасними зразками зброї зупиняючої дії.

Зокрема розглядається можливість використання у перспективі сучасної зброї стандартів НАТО – пістолетів-кулеметів МП-5, заявив глава Нацполіції Сергій Князєв.

Він також зазначив, що до кінця 2018 року спецпідрозділ поліції КОРД отримає необхідну кількість гвинтівок, які відповідають стандартам НАТО.

Зараз дивляться

Читайте: У суді по справі Януковича відбулися сутички з поліцією

Крім того, зараз Нацполіція вивчає можливість забезпечення працівників житлом за системою фінансового лізингу – виплати вартості квартири у процесі служби.

– Правоохоронець, який певний період прослужив у поліції, укладає договір або контракт з однією з державних установ і отримує житло.

Потім він платить за житло не більше 15-20 відсотків від грошового забезпечення протягом 10-15 років.

А відсотки, наприклад, будуть мінімальними або їх візьме на себе Нацполіція, – сказав Князєв.

Раніше стало відомо, що на руках українців офіційно зареєстровано близько мільйона одиниць вогнепальної зброї.

Фото: Нацполіція

Національна поліція, Сергій Князєв
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка