Після запуску Північного потоку-2 Росія зможе піти на Київ – Моравецький

Після запуску Північного потоку-2 Росія зможе піти на Київ – Моравецький

За словами прем’єр-міністра Польщі Матеуша Моравецького, Кремль ніщо не зупинить від повномасштабного вторгнення в Україну, якщо наша ГТС виявиться непотрібною після закінчення будівництва Північного потоку-2, інформує РАР.

Моравецький також застеріг саму Європу від реалізації цього газового проекту. Прем’єр прогнозує, що за ті гроші, які отримуватиме Росія від Північного потоку-2, агресор ще більше посилить свою армію і буде загрожувати ЄС.

Читайте: Трамп може зупинити Північний потік-2 – посол США

Зараз дивляться

– Ви будете здивовані тим, кого я зараз процитую, але Ленін одного разу сказав, що капіталісти такі жадібні, що “продадуть нам мотузку, на якій ми їх повісимо”, – сказав Моравецький.

Нагадаємо, під час свого візиту до України канцлер Ангела Меркель заявила, що бажає зберегти роль України як транзитера газу в Європу.

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка