Кабмін продовжить контракт з Коболєвим на рік
Уряд продовжить контракт з головою Нафтогазу Андрієм Коболєвим ще на рік після того, як наглядова рада врахує три вимоги Кабміну і ухвалить відповідне рішення про продовження договору.
Про це повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.
Контракт буде продовжено за умови збільшення обсягів видобутку газу, зменшення зарплати вдвічі та відсутності бонусів.
– Ми зараз запропонували контракт, який не передбачає ніяких премій, ніяких бонусів, зарплата знижена удвічі, – зазначив Гройсман.
Читайте: Нафтогаз обговорить з МВФ зниження ціни на газ
Крім того, до умов також входять закінчення реформи ринку газу та відокремлення газотранспортної системи України в підпорядкування незалежному оператору, нарощення власного видобутку газу компанією, а також зменшення зарплат Андрія Коболєва та правління Нафтогазу до ринкового рівня.
Правління Нафтогазу щокварталу буде звітувати уряду про досягнення поставлених у контракті цілей.
– Якщо ці цілі не будуть виконані — це буде підставою для розторгнення контракту, — додав прем’єр.
Як повідомив Володимир Гройсман, конкурс на нове правління компанії відбудеться 20 березня 2020 року.
Раніше Факти ICTV писали про те, що Нафтогаз знизив тарифи на газ для населення з квітня.
Фото: Андрій Коболєв