PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Крим – це Україна! Команда Зеленського відповіла Джемілєву

Штаб Володимира Зеленського відповів на відкрите звернення лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва.

Крим – це Україна! Команда Зеленського відповіла Джемілєву

Окупація Криму відбувалась в абсолютно протизаконний та насильницький спосіб і це визнано у всьому цивілізованому світі.

– Крим був, залишається та буде частиною України, яка має повернутися до її складу з компенсацією з боку Росії за завдані окупацією збитки, з урахуванням відшкодування постраждалим та родинам загиблих від російських репресій, – повідомили у штабі.

В штабі зазначають, що вони не готові віддавати, дарувати, здавати в оренду або у використання суверенні території України та її громадян. Позиція є непохитною та безкомпромісною.

– Ніякі домовленості щодо деескалації на Донбасі не можуть відбутись за рахунок Криму та українських громадян, які вимушені були залишитись у тимчасово окупованій АРК, – акцентує команда Зеленського.

Читайте: Зеленський не прийшов на дебати 14 квітня на Олімпійський

Вони додають, що питання незалежності, суверенності та територіальної цілісності України не можуть бути предметом будь-яких міжнародних переговорів або домовленостей.

– Ми будемо говорити з владою РФ за участі західних партнерів України, – зазначають  у повідомленні.

Команда Зеленського зазначає, що буде підтримувати громадян, які живуть на окупаційних територіях, але виключно в культурно-інформаційному та гуманітарному плані.

– З урахуванням того, що зараз робить РФ на Донбасі та у Криму, питання про зняття економічної блокади тимчасово окупованих територій розглядатися не може, – вважають у штабі.

Штаб підсумував, що кримськотатарський народ має отримати конкретний план підтримки та гарантії з боку держави і західних партнерів, бо впевнені, що кримські татари будуть мати чітку перспективу вільного життя разом з незалежною Україною.

Нагадаємо, Мустафа Джемілєв поставив Володимиру Зеленському п’ять “гострих” запитань, щоб уточнити його позицію щодо майбутнього Криму.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка