PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Через помилку у тесті ЗНО з історії України кожен учасник отримає по одному балу

Тест ЗНО з історії України у одному із завдань не містив правильної відповіді. Всім абітурієнтам пообіцяли зарахувати по одному балу.

Через помилку у тесті ЗНО з історії України кожен учасник отримає по одному балу

У 42 завданні ЗНО з історії України виявили помилку. Предметна фахова комісія встановила, що воно не має правильної відповіді.

У завданні абітурієнти повинні були визначити фото із зображенням Георгіївської церкви Видубицького монастиря. Серед варіантів були представлені лише фото з зображеннями Свято-Покровської церкви (Сутківці, Хмельницька обл.), П’ятницької церкви (Чернігів), Катерининської церкви (Чернігів) і Церкви Святого Пантелеймона (Шевченкове, Івано-Франківська обл.).

Зважаючи на це, Український центр оцінювання якості освіти вирішив зарахувати всім учасникам основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з історії України по одному балу за завдання № 42 сертифікаційної роботи.

Читайте: ЗНО 2019: випускники пишуть тест з біології

Помилка сталася через технічний недогляд під час підготовки до друку сертифікаційної роботи. Замість зображення Георгіївської церкви Видубицького монастиря помилково навели фото собору Святої Великомучениці Катерини (Катерининська церква) в Чернігові.

Раніше Факти ICTV публікували відповіді ЗНО на тест з історії України.

Фото: УЦОЯО

Джерело: УЦОЯО

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка