PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Шрифт на 1000-гривневій купюрі ліцензійний – НБУ

Національний банк України перевірив інформацію про те, що на 1000-гривневій купюрі використано неліцензійний шрифт і спростував її.

Шрифт на 1000-гривневій купюрі ліцензійний – НБУ

Національний банк України спростував поширену українськими дизайнерами інформацію про використання регулятором неліцензійного шрифту при виготовленні нової купюри номіналом 1000 гривень.

– Наголошуємо: жоден з елементів на банкнотах не є копією готових продуктів. Зокрема, і під час створення буквеного напису Одна тисяча гривень на відповідній банкноті було створено авторське графічне зображення на основі творчого використання публічно доступних елементів, – зазначає Нацбанк.

Читайте: Хто зображений на банкноті у 1000 гривень

У прес-службі також додали, що художники, які працюють над дизайном, не використовують готові малюнки чи шрифти. Вони власноруч створюють векторні графічні елементи дизайну, зокрема і буквений напис номіналу банкноти.

А частковий збіг окремих елементів на банкноті із зображеннями у відкритих джерелах може бути пов’язаний з творчим опрацюванням публічно доступних матеріалів.

Нагадаємо, Богдан Гдаль  повідомив, що  дизайнери Нацбанку використали піратський шрифт у написі Одна тисяча гривень на звороті.

Джерело: НБУ

Теги: ,
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка