PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Дарниця доставить в аптеки мільйон упаковок парацетамолу

Фармацевтична компанія Дарниця до кінця березня доставить в аптеки 1 млн упаковок парацетамолу. Як повідомляє прес-служба компанії, Дарниця змінила плани виробництва для першочергового забезпечення населення противірусними та жарознижувальними засобами.

У компанії нагадали, що парацетамол входить до переліку лікарських засобів, що застосовуються для надання медичної допомоги хворим на коронавірусну інфекцію. За словами голови ради директорів Darnitsa Group Дмитра Шимківа, Дарниця в наступні місяці готова забезпечити попит українців на ці ліки.

– Пандемія – це виклик, а протистояти йому можна тільки діючи на випередження. Саме так робить Дарниця. Ми змінили наші пріоритети на користь виробництва противірусних, а також жарознижувальних засобів. До кінця березня буде випущено 1 млн упаковок Парацетамолу-Дарниця.

У наступні місяці Дарниця готова забезпечити попит на цей препарат. Ми продовжуємо працювати, щоб українці були впевнені в тому, що мають доступ до ефективних і безпечних препаратів, – підкреслив Шимків.

Парацетамол-Дарниця

У компанії також додали, що ділянка, на якій виготовляється лікарський засіб Парацетамол-Дарниця, відповідає міжнародним стандартам належної виробничої практики (good manufacturing practice, GMP).

Читайте: Дарниця виділила кошти на купівлю ще трьох апаратів ШВЛ

Фармацевтична компанія Дарниця здійснює поетапний контроль за всім, що впливає на якість лікарського засобу Парацетамол-Дарниця – сировиною, напівпродуктами для приготування таблеток, готовими продуктами та матеріалами, що використовуються для упаковки.

Парацетамол-Дарниця випускається у формі таблеток дозуванням 200 мг і 500 мг, реєстраційні посвідчення UA 4369/01/01 і 4369/01/03. Засіб має жарознижувальну та помірну знеболювальну дію.

Фармацевтична компанія Дарниця заснована в 1930 році. З 1998 року є лідером в Україні за обсягом виробництва ліків у натуральному виразі.

Частка Дарниці в 2019 році склала 13,76%. Продуктовий портфель компанії складається з близько 280 найменувань готових лікарських засобів. Стратегічні напрями розвитку портфеля – кардіологія, неврологія і рішення проблем болю. Бенефіціари компанії – сім’я Загорій.

До речі, прес-служба компанії Дарниця повідомила про перехід співробітників офісу на дистанційний режим роботи у зв’язку з карантином.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка