
Українці переважно спілкуються зі своїми близькими і друзями під час карантину.
Про це свідчать результати соціологічного дослідження проведеного соціологічною групою Рейтинг і національною дослідницькою мережею Pollaris.
27% опитаних постійно проводять час або спілкуються з родичами, 51% – роблять це часто, 10% – іноді, 11% – рідко, 1% – ніколи.
Менше зі своїми родичами спілкуються чоловіки і люди старшого віку.
Читайте: Україна отримала від ВООЗ рекомендацію продовжити карантин – Шмигаль
15% постійно проводять час або спілкуються з друзями і колегами, 43% – роблять це часто, 21% – іноді, 19% – рідко, 2% – ніколи.
Найчастіше зі своїми друзями і колегами спілкуються чоловіки і представники вікової категорії 40-49 років.
За допомогою до психологів українці звертаються вкрай мало: 91% не роблять цього ніколи, 5% – звертаються рідко, 3% – іноді. Лише близько 2% опитаних роблять це часто або постійно.
Також більшість не звертається за допомогою до цілителів або екстрасенсів.
Соціологи, у період 27-28 березня та 3-4 квітня, опитали загалом 3 360 українців віком від 18 років. Помилка репрезентативності дослідження не більш як 4%. Інтернет опитування методом Computer-Assisted Self Interviewing (CASI) здійснено на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів.
Нагадаємо, карантин в Україні запроваджено до 24 квітня. Українцям не можна перебувати в громадських місцях без масок, відвідувати спортивні та дитячі майданчики.
У разі виходу на вулицю необхідно брати з собою документи, що засвідчують особу.
Джерело: Рейтинг