Тегеран передав партію іранських дронів Shahed 129 Росії, про що повідомляють низка ЗМІ. Зазначалося, що до РФ їх відправили Каспійським морем.

Військовий експерт Олег Жданов розповів, на скільки небезпечними є іранські безпілотники Shahed 129.

— Це ударний безпілотник. Ми знаємо лише загальні тактико-технічні характеристики, на жаль, детальнішої інформації про них немає. Він може перебувати у повітрі тривалий час, за деякими даними до 24 годин. Так само, за деякими даними, може нести або бомби або ракети. Це досить велика машина – 16 м розмах крила, 8 м – довжина, – розповів Жданов.

На його думку, “докорінно” іранські безпілотники не вплинуть на хід війни в Україні.

Зараз дивляться

Він зазначив, що ЗСУ впевнено справляються з трішки меншими за розмірами російськими безпілотниками типу Орлан, а також Форпостами.

За статистикою, ЗСУ збили 600-700 дронів типу Орлан-10. А оскільки Shahed 129 є ще й низькошвидкісним дроном, по ньому вправно може відпрацювати Stinger.

Про детальні характеристики дронів-розвідників Shahed-129 Ви можете прочитати у матеріалі Фактів ICTV.

Читайте також
На Херсонщині у ЗСУ є нагода знищити угруповання військ РФ – Жданов
На Херсонщині у ЗСУ є нагода знищити угруповання військ РФ – Жданов

Джерело: Олег Жданов

Фото: Defense Industry Daily

Пов'язані теми:

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.