, редакторка стрічки

Бої за Авдіївку: окупанти підкріплюють штурмовиків бронегрупами

Російські окупанти
Фото: Getty Images

Ситуація під Авдіївкою напружена, але контрольована, окупанти намагаються за будь-яку ціну якнайшвидше захопити місто, а також Новомихайлівку та втрачені ними минулого літа території.

Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ Таврія Олександр Тарнавський.

– До штурмових піхотних груп ворог дедалі частіше долучає бронегрупи. Але українські воїни стійко тримають оборону. Російського агресора активно нищать і беруть у полон, зокрема й наші свіжі сили, що вступили в бій, – пояснив він.

Зараз дивляться

За його даними, за добу бійці ОСУВ Таврія ліквідували 458 окупантів і 25 одиниць військової техніки ворога, не враховуючи БпЛА.

– Серед знищеної або пошкодженої техніки – 9 танків, 11 бойових бронемашин, 2 артилерійські системи, 2 автомобілі та 1 одиниця спеціальної техніки. Також злетів у повітря склад боєприпасів. Знищено ще один важливий об’єкт росіян. Нейтралізовано або знищено 139 БпЛА різних типів, – уточнив Тарнавський.

Також у ЗСУ нарахували 25 авіаційних і 2 ракетних удари, 663 артобстріли та 57 штурмів з боку російських окупаційних військ.

Авдіївка на карті 11 лютого 2024 року

Авдіївка на карті 11 лютого 2024

Фото: deepstatemap

Повномасштабна війна в Україні триває вже 718-ту добу.

На інтерактивній карті бойових дій в Україні можна простежити, де точаться бої, а на карті повітряних тривог в Україні подивитися, де є зараз загроза атаки ворога.

Авдіївка, Армія Росії, Бої в Авдіївці, Війна в Україні, Донецька область, ЗСУ, Російська агресія
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка